Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Elvileg porckorongsérvem van...

Elvileg porckorongsérvem van ( még nem voltam olyan vizsgàlaton ami biztosra kimondja ezt hamarosan megyek) viszont a jelenlegi helyezetem az h borzasztóan zsibbad az összes végtagom alig van erőm, borzalmasan fáj az egész derekam mit csináljak?

Figyelt kérdés

2022. febr. 4. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Próbáld ki a gerincnyújtó padot (denevérpad), hiába nem javasolják az orvosok. Pár perces használat után kiderülhet, hogy valóban a porckorongok deformálódása okozza-e a fájdalmat és a zsibbadást. Előbb nem ártana ellenőrizni, hogy nem vagy-e covid-fertőzött, mert a jelen mutánsa okozhat általános fáradtságot, sőt akár végtag zsibbadást is.
2022. febr. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok koronás 100% ugyanis már nem mostanság kezdődött ez a zsibbadásom, csak most olyan szinten van,hogy alig bírok állni vagy fogni
2022. febr. 4. 18:27
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nincs MR felvételed semmivel ne próbálkozz, max. otthoni nyújtás.
2022. febr. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mit mondott az orvos?
2022. febr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!