Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A jelenlegi vírushelyzetben...

A jelenlegi vírushelyzetben lehet rutin vérvételre beutalót kérni?

Figyelt kérdés
Idéntől szeretném komolyabban venni a szűréseket, fogorvoshoz és nőgyógyászhoz járok évente, magán orvosok. De vérvételen évek óta nem voltam, szeretnék menni. A mostani helyzetben is lehet? Vagy várjak vele? Hanyagolni se akarom, mert most bennem van a lendület.
2021. jan. 20. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Lehet kérni, sőt, most sok olyan helyen is időpontot kell foglalni magára a vérvételre, ahol eddig nem volt ilyen lehetőség, hanem hosszú sorokat kellett kivárni. Más kérdés, hogy ennek ellenére is óriási tömeg van a laborokban.

Egyes háziorvosoknál helyben is leveszik a vért, van, ahol ingyen, van, ahol 1-2 ezer forintért cserébe. Érdemes lehet ezzel a lehetőséggel élni, ha van rá mód, mert ezzel sok időt spórolhatsz magadnak.

2021. jan. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Maganlaborba szinte biztos, hogy fogadnak
2021. jan. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha meg tudom oldani, akkor ezért nem fizetnék pluszban, tekintve, hogy nincsen panaszom es semmi extrát nem szeretnék. Szerintem akkor érdemes magánlaborba menni,ha speciális vizsgálatot szeretne az ember és /vagy minél gyorsabban. Sajnos az én orvosom nem vesz le vért, de beutalót azt kaptam.
2021. jan. 22. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!