Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Most nekem kéne telefonálnom?

Most nekem kéne telefonálnom?

Figyelt kérdés

Tegnap hívtak a mentősök hogy este jönnek tesztelni és hogy kapok majd tőlük 1 smst.Nem kaptam smst és nem is jöttek ilyenkor mivan?Nekem kéne telefonáljak?


16/l



2022. febr. 8. 09:15
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Ha vissza tudod hívni őket, akkor igen, én tuti megkérdezném mi van.
2022. febr. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 after stroke ***** válasza:
100%
Szerintem ne zaklasd őket. Ki se látszanak a melóból. Nyilván közbejött valami, és majd új időpontot egyeztetnek veled.
2022. febr. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Dzsoki ***** válasza:
Amennyiben igaz,akkor igen. Bár,el tudom olvasni,értelmezni,nem. Milyen mentősök,mit akarnának tesztelni este egy egészséges embertől? Nekem kamunak tűnik. Amennyiben az,akkor nem értem,hogy mit akartak vele elérni? Akkor érdemes szélhámoskodni,ha valamilyen bevétel várható. Családtag balesete,unoka bajba kerülése stb. Nem látom,hogy ebből hogyan lenne valakinek bevétele?
2022. márc. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!