Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért nem támogatja a Tb. a...

Miért nem támogatja a Tb. a fogászati beavatkozásokat?

Figyelt kérdés
Úgy tűnik mintha esztétikai kérdésként kezelnék a dolgot,pedig inkább egészség oldalról kellene közelíteni.Több betegség kialakulhat miatta.És ha támogatná,kevesebbet kellene más betegségek gyógyítására költeni.

2022. febr. 13. 17:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
33%
Én meg közmunkás vagyok. Az egész havi fizum se lenne elég 1 implantátumra sem. Mondjuk én nem járok fogorvoshoz soha. Ha úgy van akkor az egyik haverommal szoktam kihúzatni. Csak hallottam hogy van aki 100 ezrekért csináltat fogat. Ezt én elképzelni sem tudom :)
2022. febr. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
7. Nem ilyenről van szó...Hasonló az eset a 6-oshoz.
2022. febr. 13. 18:56
 13/15 anonim ***** válasza:
71%
#7 Reméljük nem szaporodsz! Akinek az a jó,hogy a másiknak rossz,az inkább hallgasson!
2022. febr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
2022. febr. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
66%
10-es nekem fél év alatt tört le a fogaim nagy része... bocs, hogy nem vettem észre előbb, hogy ez lesz, mert nem látom, mennyire gyenge a zománcom.
2022. febr. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!