Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Bizalom a kérdés, néhány éve...

Bizalom a kérdés, néhány éve (7) elmentem egy közgyógy, budapesti bőrgyógyászhoz mert váratlanul megjelent az arcom j. alsó felén egy barnás dudor. Mit gondolsz arról ami történt?

Figyelt kérdés

Doktornő fogadott, szigorúan viselkedett, megnézett és rámförmedt: "hogyha én szét szoláriumozom magamat, akkor vessek magamra, mit keresek itt, persze hogy ez történt velem és kb. elzavart"


Nos. Soha életemben nem szoláriumoztam és a folt végül eltűnt magától.

Viszont SOHA TÖBBÉ NEM bíztam egy bőrgyógyászatban sem. Meg orvosoktól is kiráz a hideg. (pedig, anno a családunkban több és többféle orvos volt, tiszteltük, becsültük őket)

Volt hasonló tapasztalatod, ami befolyásolta a további életedet?



#orvos viselkedés
2022. márc. 10. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy orvos még nem mérvadó. Sajnos nem mindenki kedves az életben, de ez nem azt jelenti, hogy nincsenek jó szakemberek. Meg kell keresni a megfelelőt. Sajnos a magyar egészségügy nem fizeti meg az orvosokat rendesen, ezért az állami szektorban sokan túlterheltek, így ingerültek (egyszerűen nem éri meg nekik). De ettől még vannak jó szakemberek.
2022. márc. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
A hiba nagyrészt BENNED van, mert ha EGY rossz tapasztalat alapján az ÖSSZES orvost leírtad magadban, az nem normális reakció!
2022. márc. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Tehát ha egyszer beleharapsz egy kukacis almaba, onnantól fogva soha többé nem eszel almát?

😂😂🚴‍♀️

2022. márc. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Cseresznye volt (beletrafáltál mert igen, épp így történt, azóta is hányika..)
2022. márc. 10. 22:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Oké, ez szimpla hiszti.
2022. márc. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A cseresznye kukac nélkül nem is finom! :-DDD
2022. márc. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!