Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az egészségügyben is létezik...

Az egészségügyben is létezik a Kubatov listához hasonló fekete lista?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra pl. hogy ha egy beteggel már sokféle baj volt korábban, zűrösebb a háttere esetleg már több műhibán is átesett, stb, emiatt célszerű lehet a szőnyeg alá söpörni meglévő betegségeit. Nem szeretném ennél jobban részletezni, de szerintem érthető mire gondolok. Van ilyen lista illetve háttér információk amiket csak az orvosok láthatnak vagy sem?


Kioktató válaszokra nem vagyok kíváncsi. A közigazgatásban töltött 25 év után sajnos tudom hogy működnek a dolgok az országban.



2022. ápr. 5. 16:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Az nem túl megnyugtató, hogy még egyetlen válasz sem jött erre..
2022. ápr. 5. 18:44
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki a protokoll szerint el van látva, az olyan zűrös hátterűekkel szokott gond lenni, akik pl. saját felelősségre távoztak, be se mentek a megkért vizsgálatokra vagy nem szedik a gyógyszereket. Természetesen ők a leghangosabbak, milyen rosszul müködik az eü.

Az anamnézisbe nem feltétlenül szokták részletesen leírni, hogy valami műhiba miatt történt, illetve pl. a belgyógyászaton senkit se érdekel más szakma részletes malőrje, esetleg hüledezünk rajta egyet, de nem fogjuk a saját állásunkat kockáztatni azért, hogy valahol valakit bevédjünk.

2022. ápr. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ilyen nincs. Ellátást mindenki ugyanúgy megkapja, egy beteget nem lehet és nem is szabad akármi miatt hátrányos helyzetbe hozni ellátáson belül.
2022. ápr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyébként a betegek egy része egyedül is nagyszerűen a szőnyeg alá tudja söpörni a betegségeit és magát hátrányos helyzetbe hozni.
2022. ápr. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!