Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kórházban wc-zést hogy oldjáto...

Kórházban wc-zést hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés
Ha napokig vagy egy hétig bent kell feküdni, és olyan műtét van, amivel nem megoldható a fölé guggolás, akkor ezt hogy oldjátok meg? Annyira koszosak a kórházi wc-k sokszor, hogy ha ráülök, tuti ott szedek össze valamit. De visszatartani sem egészséges ennyi ideig. Törölgetni sem nagyon akarnám mások után. Egy hét múlva lesz a műtét és ezen parázok. Ti ezt hogy csináljátok?
2022. ápr. 13. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha szarni kell akkor kénytelen leszel


Vigyél magaddal wc parírt teritsd be a wc deszkát azt toljad neki



Én anno mikor a térdemet szétbactam és másfél hétig a korházban voltam, kb 1 szer szartam csak(komoly) de nem azért mert a wc nem volt higiénikus, azért mert gyakorlatilag az ágyhoz voltam kötve, enni se sokat ettem igy wc re se se volt ingerenciám

Mikor hazamehettem kb tele szartama wc-t otthon aznap vagy 3 szor:)


Ágytálazni nem akartam, menni meg nem tudtam:)

2022. ápr. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél az ülőkére kapható eldobható papír rátétet, én azt vittem.
2022. ápr. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%

Azért a kórtermekhez tartozó WC-n ne keverjük a bárki által használhaóval.

Én most is bent fekszem gerinc műtét után, és patika a WC. Naponta többször takarítják. Itt nem megengedett az esetleges fertőzésveszély, főleg hogy nyílt sebek vannak.

2022. ápr. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nm tudom melyik kórház WC ről mered ezt állítani.
2023. ápr. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én többször voltam kórházban, 1-2 északát, szerencsére a bent töltött idő alatt nem kellett mennem. Műtét előtt koplalás, egy műtétem után pedig szintén nem ehettem egy darabig. Vittem magammal WC fertőtlenítő kendőt és papírülőkét, amit itt írt valaki. Pisiléshez is azt használtam, sőt nyilvános WC-ben, munkahelyen is.
2023. ápr. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!