Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nyiregyhaziak a kórházban...

Nyiregyhaziak a kórházban hogy/hol oldjatok meg a szoptatast?

Figyelt kérdés
Vinnem kell a kicsit kivizsgálásra, és bár van idopontunk, azzal biztattak, hogy lehet sokat kell várnunk, és nekem a baba 2 óránként szopizik. Van valami szoptatos szoba ahol ez megoldható? Nem szívesen kapnam elő a mellem mindenki előtt a folyosón, tudom ez természetes, de nekem annyira nem.....

2018. jan. 28. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Esetleg lefejt tejet vinni cumisüvegben? Vagy ha nem tudsz fejni arra az egy alkalomra tápszer?
2018. jan. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vigyél egy nagy kendőt nagyon-nagyon vész esetére. De szerintem egy kórházban kell legyen egy hely, ahova bemehetsz, ha nem is konkrétan szoptatós szoba, de egy üres kórterem vagy valami
2018. jan. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szólsz a nővérkének és van szoptatós szoba, kinyitja. Mi legalábbis amikor voltunk EEG-n, nekem kinyitottak egy szobát, ahol - bár nem a legújabb bútorok voltak -, de volt pelenkázó, egy szék, meg szép tiszta volt. A kék csíkos épületben volt a gyermekneurológiánál.
2018. jan. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
22 hós a lányom,3 hetes kora óta hordom vizsgálatokra oda. Nekünk azt mondták,megszűnt a szoptatószoba,mert mindenre használták,csak arra nem. Vagy a gyereksürgősségi pelenkázójában szoptattam,vagy lementünk az uh-hoz az alagsorba,befordítottunk egy padsort a fal felé,és ott. Annyira nem érdekel engem,hogy hátulról látnak ..semmi olyat nem lát. Ezért sosem fejtem. Még megromlik,kiborul,stb stb. Ott van a ciciben,az a legjobb. Hidd el,el lehet bújni :)
2018. jan. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na ezért megyek magánba mindig ha tehetem és nem ebbe a redva kórházba...
2018. jan. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Aki akar,az tud szoptatni. Mi Bpre a SOTE ra és Debrecenbe,Miskolcra is visszük néha. Mindenhol lehet. Nem olyan nagy dolog az.
2018. jan. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is 2 óránként szopott. :) Nyugi. Mondjuk nekem annyiban szerencsém van,hogy én nagyrészt ilyen helyen állva szoptatok, akár egy kinyitott ajtó mögött is megoldom. Nem kell királynői trónszék hozzá.
2018. jan. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Beállsz a sarokba vagy valami kieső helyre, ha van mozgatható szék odaviszed, én nemrég ablak előtt szoptattam.

Ha tűri, letakarod.

Vagy megkérdezed, be tudnak-e engedni valahová.

2018. jan. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!