Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, akik másodikat,...

Kismamák, akik másodikat, harmadikat várjátok egy konyha analfabéta férjjel, hogyan oldjátok meg a kórházban töltött napokat?

Figyelt kérdés
akinek sok segítsége nincs azokat kérdezem persze..és akinek szintén a férje még azt sem tudja hol az evőeszköz,nem mintha elvárnám,reggeltől-estig dolgozik,tálalom nekik a kaját,nem gond,van elég más dolga,viszont nem tudom hogyan szolgálja majd ki a nagyobbat addig?!egy rántottára betanítom reggelire:) estét is megoldja.arra is gondoltam hogy lefagyasztok de ahhoz meg köret kell,amíg meg az kész,addig éhen halnának...szóval ti hogyan csinálnátok? rendeljünk? csak itt nagyon szegényes a választék és pocsék,nagyon vidék.köszönöm
2012. aug. 7. 14:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%

Szendvicset tud csinálni.

Amúgy meg szerintem nálunk sajtos-tejfölös tésztát fognak enni 3-4 napig a gyerekek, amíg én a kórházban leszek. Vagy rendelnek. Nem tudom, megoldják :) Nem fognak éhen halni.

Tésztát még egy béna is tud főzni.

De szeretik a virslit is, az sem baj, ha csak azt esznek rendes ebéd helyett.

2012. aug. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés mekkorák a nagyobbak. A lányaim az oviban esznek, ha hétvégére kerülök kórházba, akkor pedig valamilyen étterem vagy McDonalds. Ha viszont nagyon vidéken laksz, akkor biztosan akad egy aranyos szomszéd nénike, aki szívesen besegítene a főzésben ezalatt a pár nap alatt. Nem tudsz valakit megkérni a szomszédságodban? Visztek alapanyagot, megfőzi, ingyen eszik ő is :)
2012. aug. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Előre megfőzni egy csomót és lefagyasztani, előkészíteni pl rántott szeletett és az is irány a fagyasztóba. Csak nem olyan mulya, hogy nem tud tasakos rizst főzni, vagy krumplit sütni. Ha nem tudja, tanítsd meg rá. :)
2012. aug. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha szeretik akkor pl. töltöttk káposztát, töltött paprikát, vagy valami hasonló olyat készíts és fagyassz le, amihez nem kell köret (akár gulyáslevest, azis eltelít, ha elég cucc van benne). Az én gyerekeim mondjuk tutira nem hánytorgatnák fel 3-4 napig nem kapnának főtt kaját :)))
2012. aug. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

3.gyereknél


bementem szülni másnap haza :-)

1 napot kibírtak szendvicsen

2012. aug. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nézd, az a 3-4 napot még rántottán, virslin, sült krumplin és szendvicsen is ki fogják bírni. Semmi bajuk nem lesz tőle. Egyébként a rendelés sem rossz ötlet, bár nem olcsó. Ma már mindenhová kiszállítanak a nagy ételfutárok, nem muszáj a helyi iskola/óvoda/kifőzde kínálatából választani. (Teletál, Norbi, Gastroyal, stb...)
2012. aug. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez off lesz, bocs: #4 vagyok: Claritasa ezt hogy csináltad? mármint az 1 napot? (tippelősből #5 vok :))
2012. aug. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek,igen,vidék,Mc Donalds kilőve,bár oda nem vitetném amúgy sem,szeretem ha azt eszik,amit főzök,próbálok minél változatosabban és egészségesebben,de nem vagyok elvakult,tehát ez most lehetetlen.szomszédok idősen,egyik menni se tud,másik szívbeteg,meg nem vagyunk olyan viszonyban,bár ha megtudják hogy jön a tesó,mert elég vakok is:) biztos jönnek majd...amúgy nem mulya?! egyáltalán,csak orvos:)és elszánt és sosem volt erre rászorulva,bár egy köret főzése is kifogna rajta,az az előkészület,amit művel,mikor segítséget kérek... szerintem ezt a pár napot az akkor már 4 éves fiam fogja élvezni a legjobban:)én anno 5nap után jöhettem haza,most ha minden ok lesz,hazakönyörgöm magam!a töltött paprika jó ötlet tényleg,meg amiket írtatok..bár lehet gastroyal v ilyesmi lesz:) köszi még egyszer!
2012. aug. 7. 15:16
 9/12 anonim ***** válasza:
27%
rendeljenek kaját
2012. aug. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
inkább hazakönyörögnéd magad-ami nem fog menni amúgy- minthogy segg.berúgd a pipogya férjed??? gratulálok,meg is érdemled. a fenekét ki tudja törölni,vagy ahhoz is kellesz?
2012. aug. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!