Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az orvos látja ha netán nem...

Az orvos látja ha netán nem váltottam ki az orvosságot még?

Figyelt kérdés
Az orvosom írt fel egy gyógyszert aminek jobban utánna olvastam és mivel most megyünk nyaralni kicsit szeretném tolni mivel fényérzékenységet okoz!de közben vissza kell hozza mennem más ok miatt.Ő nyomon tudja követni esetleg ha még nem váltottam ki?Köszönöm.
2022. jún. 6. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom láthatja. Miért nem váltod ki mielőtt visszamész, de kezded el szedni később?...
2022. jún. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha felhőben van felírva biztos, hogy meg tudja nézni, hiszen látja, hogy milyen gyógyszerek vannak neked felírva.


Mikor kell majd hozzá visszamenned? Nem tudom, hogy pontosan milyen gyógyszer, de mennyire sürgős szedned? Pl 2 hétet eltolni nem lenne vészes?

Azért kérdezem, mert pl egy allergia gyógyszer szedése nem károsít hosszútávon ha nem kezded el időben, de egy antibiotikum (tehát ami a jelenlegi állapotodon segítene) már problémát okozhat

2022. jún. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Váltsd ki most és kezdd el szedni később
2022. jún. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenesetre nem kérheti számon tőled, hogy szeded-e vagy sem, ez a te döntésed.
2022. jún. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!