Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Magyarországon mennyire...

Magyarországon mennyire gyakori, hogy perre mennek az egészségügy ellen?

Figyelt kérdés
Illetve mekkora kártérítési összegeket szoktak megítélni átlagban?

2022. júl. 24. 08:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
9-es vagyok. Igen igy van. Be van kalkulalva! De.... valaminek el kell indulnia. Attol fugg, hogy mi a cel?! A penz szerintem felejto! Itthon vagyunk, az osszeg ha meg is itelik..... nincs aranyban a veszteseggel serelemmel. Mar vannak szakosodott ugyvedek, erdemes keresgelni. Amit fontosabbnak tartok en a pernel es az esetleges karteritesnel, hogy merjunk errol beszelni! Kapjon nyilvanossagot! Ismetlem: nem ismerem a komkret ugyet . De betartva a hivatalos utat lehet hogy utana egy ujsagcikk, iras barmi segithetne. Olyan helyen dolgozom ahol gyakran kerulok kapcsolatba orvosokkal. Lesujto a maganvelemenyem! Termeszetesen ok is emberek, de hajlamosak vagyunk felmagasztalni oket, mert a gyogyulasunkat reneljuk toluk! Haaaaat en nem nagyon bizom bennuk. Irom ezt ugy, hogy 5 orvos / ot/ van a csaladunkban. 2 fiatal / ok igazi zsenik lelkesek, kepzik magukat, nagyon drukkolok nekik segitek amiben tudok / orvosi szaktolmacs vagyok/ 1 nyugdijas aki meg mindig dolgozik. Olyan teruleten ahol sok kart nem tud okozni. 2 komoly beosztasu vezeto. Veluk van gondom. A munkajuknal csak a beteget utaljak jobban. Az egyikuk videki korhazigazgato, konkretan kiskiraly. A beteg kecskemet nem mutatnam meg neki. Emberek hajlandok varni hogy o mutse meg oket, amit aztan a fiatal lelkes orvosok tesznek rendbe. S igen itt is volt bator valaki aki elindult a jogi uton. Per nem lett belole, elinteztek, de igenis van haszna! Sziket nem vesz tobbet a kezebe es nem vedzelyezteti mas eletet!
2022. júl. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!