Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A fizikoterápia mennyi idő...

A fizikoterápia mennyi idő után hat?

Figyelt kérdés
Van itt olyan akinek kellett mar mennie? Hány alkalom után kezdett el hatni? Ha pl.nem tudtad valamidet mozgatni az mennyi idő múlva jött rendbe?

2022. aug. 12. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Fizioterápiás asszisztens vagyok, mindig azt mondjuk a betegeknek amit tanultunk, hogy kezelesek után még várni kell pár hetet mire megnyugszanak a szövetek és érzed a tényleges hatását.

Nos nemrég én magam is kezelesre szorultam és valóban tapasztaltam hogy közben nemhogy nem jobb, de még rosszabb volt.

Viszont pár hét múlva egyszer csak az tűnt fel hogy már tényleg nem fáj úgy a hátam mint előtte, már nem érzem a késszúrást amikor tüsszentek stb.


Persze nem mindegy mire és miért kapsz kezelest. Ha bénulás a gond az más tészta.

2022. aug. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ :) nem bénulás, hanem kisebb idegsérülés történt.
2022. aug. 14. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!