Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Véres köpet? Mit tegyek?...

Véres köpet? Mit tegyek? Nagyon félek

Figyelt kérdés

Sziasztok! Először is kérek mindenkit,hogy a nyers valaszoktol kíméljenek,mert nagyon hypohonder vagyok:(

23 éves nő vagyok,6 éve dohányos.4 hete letettem a rendes cigit,és át álltam az iqosra kevesebb mennyiségre. 4 hete meg voltam csúnyán fázva,nagyon kohogtem akkor észre vettem hogy erős kohogesnel a nyalamba volt egy csík friss vér elkeveredve

Aztán azóta amit felkohogok,barna színű,és ma reggel mikor egy erőteljesebbet kohogtem,mert megint sikerült megfaznom megint volt vér a kopetembe,de egy nagyon kis mennyiség. Mit csináljak? Nem fulladok,az orvos meghallgatott azt mondta minden rendben hall,a korom miatt azt mondta nem gondolná hogy megfazasnal nagyobb problema lenne,de én aggódok hogy mi van akkor ha ez esetleg tudo daganat? Köszönöm a kedves válaszokat,előre is



2022. okt. 13. 07:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Még nem valószínű a daganat, de 20 éven belül várható, ha ezt így folytatod. Az iqos semmivel sem egészségesebb a hagyományos cigarettánál.
2022. okt. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Valószínűbb a sok köhögés felsértette a torkod es emiatt köhögsz véreset.
2022. okt. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönök szépen, leszokoban vagyok,ezt is szeretném minél hamarabb letenni, hamarosan babát szeretnénk a férjemmel :)
2022. okt. 13. 07:57
 4/15 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy tényleg csak e miatt van. Köszönöm :)
2022. okt. 13. 07:58
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak az erősebb köhögéstől van, de dohányosoknak amúgy is javasolt évente tüdőszűrésre menni, tök mindegy hány éves vagy.
2022. okt. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Sajnos utoljára 5 éve voltam. Nagy felelőtlenség,pedig sajnos már 2x is covidos voltam :(

Minden erőmmel azon leszek hogy leszokjak,remélem nem késő. Köszönöm a kedves válaszokat.

2022. okt. 13. 10:46
 7/15 anonim ***** válasza:
15%

Szia!


Legközelebbi sürgősségire (NEM ÜGYELET HANEM SBO! Sürgősségi Betegellátó Osztály) menj be azonnal!

Végzetes tüdőembólia akár 4-5 órán belül is kialakulhat, aminél már csak azt veszed észre, hogy nem kapsz levegőt, esel össze.


Még a mai nap folyamán vizsgáljon meg orvos!

Én idén januárba jártam hasonlóan, kiterjedt tüdőgyulladásom volt kovidot 4 teszt se tudta kimutatni.

Délután 5 től este 10 ig vizsgáltak vérképet, Ct-ztek is, meg kovidra teszteltek kétszer vérből előtte való napokba magamat gyorstesztel, meg egy szintén magánviszgálat foglalkozás eü szolgáltatónál. Minden negatív lett, és mégis vért köptem!


Antibiotikum és egy hét fekvés tett helyre.

2022. okt. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Úr Isten!!! Nagyon megijesztettel most,de tényleg. Igazából nem köhögök,nem fulladok nem fáj sehol,a torkomnal érzek nyákot,és mikor erőltetem a köhögés akkor jön fel barna cucc, meg ma egy picit piros volt a köpet. Atya ég,te jobban vagy?
2022. okt. 13. 14:01
 9/15 anonim ***** válasza:

Január óta? Persze, fényévekkel :D

Lázad van? Vagy hőemelkedés?

2022. okt. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Semmi,minden rendben azon kívül hogy állandóan vizsgálom magam,a kopetemet,meg olvasgatok a tudo daganat tunetei után. Tudom nagyon gáz,de sajnos hypohonder vagyok. Örülök neki,hogy jobban vagy 🙂
2022. okt. 13. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!