Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Immunológiai laborlelet...

Immunológiai laborlelet kiértékeléséhez ért valaki?

Figyelt kérdés
2022. okt. 13. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
A beküldő orvos egészen biztosan.
2022. okt. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem itt mindenki. Mutasd.
2022. okt. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A beküldő orvos meg olyan, hogy kb. 10 perc alatt letudta az egészet, amúgy nekem meg egy normális ambuláns lapot nem vett fel senki ezen a agyrémfutószalagon ….. Immunológus meg nem engedett megszólalni, 10 kérdést tett fel amivel igennel vagy nemmel kellett válaszolni. Egyszer akartam megszólalni, belém fojtotta a szót …”ez itt az immunológia” bár Bechterew kór tüneteire illő panaszomat próbáltam elmondani, nem mellesleg 15 éve vagyok beteg. Életmódváltás, gondolkodásmód minden megreformálva, orvosok meg leszarják, hogy az ember lánya munkaképtelen.
2022. okt. 13. 20:04
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem ezt mert múltkor láttam egy rezidenst itt válszolgatni. Feltéve ha az volt
2022. okt. 13. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!