Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Veszettség elleni oltás...

Veszettség elleni oltás emberen milyen mellékhatásokkal jár?

Figyelt kérdés
Max 38 fokos lázzal tudok melózni, hányás, hasmenés meg ilyenek társulnak hozzá akkor az kapa. 13 óra meló vendéglátás.
2022. dec. 12. 20:56
1 2
 11/16 NTBS ***** válasza:
100%
Szerintem a kutya gazdájával kellene beszélned.
2022. dec. 13. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem meg vigan fel kell venni az oltást, annak összes mellékhatásával együtt, ha a másik esetben van 0.1% esély is, hogy kínhalált halok egy dög miatt…
2022. dec. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A veszettség 100%ban halálos betegség, ezzel nem lehet viccelni. Remélem már voltál orvosnál.
2022. dec. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ha van egy kis idotok, nezzetek meg ezt, kerlek:

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__vadallatok__12075036..


Ahogy latod, a veszettseg es az ellene valo oltas nagyon komoly dolog, ehhez kepest tobben is sorozatban, indoklas nelkul lepontoztak, amikor figyelmeztetni probaltam a kerdezot, hogy az altala az iment latott rola veszett lehet.

2023. jan. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
#14: Roka.
2023. jan. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát, sajnos kicsit eltűntem innen. Természetesen voltam orvosnál, már 3 oltást megkaptam, még 1 van hátra :) Azon kívűl, hogy volt egy kis karfájdalom és fáradtság, semmi más mellékhatása nem volt az oltásnak.
2023. jan. 4. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!