Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Görény, megalázó stílus...

Görény, megalázó stílus orvosnál, volt már hozzá szerencsétek?

Figyelt kérdés
Múltkor nőgyógyásznál jártam. 24 éves vagyok, a kora negyvenesnek kinéző dokinő tegezett, mintha gyerek volnék. Oké, szűz vagyok, meg fiatalabbnak nézek ki a koromnál, de látta az adataimat. 6 éve nagykorú, érettségizett, sőt diplomás, dolgozok, önállóan élek. Az egyes intim testrészeimet meg nem elég odatolni a képébe, még egészen megalázó módon is beszélt róluk, "emlőd”, "végbeled", mintha állat volnék. Miért nem lehetett volna mellet, feneket emlegetni? Brrr. Volt már részed hasonló "élményben"?

2023. jan. 1. 11:30
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
30%
Na, okoskodjatok csak szépen orvosi kifejezésekről, okoskáim, nem elég leíró, mi, aha. Hát elmesélem, nekem egy alkalommal urológus NŐ úgy vezette föl a prosztatavizsgálatot, "most mutassa felém kérem ilyen illetlenül a fenekét, én meg jól belenyúlok", semmi végbél, anus vagy rectum.
2023. jan. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
69%

Nincs mit a fantáziánkra bízni. Szűzeknél ha mindenképpen szükséges a fizikai vizsgálat, azt rektálisan, vagyis végbélen keresztül végzik.

Itt egyedül te fantáziálsz kedves kérdező.

2023. jan. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
85%
Nekem gyereknőgyógyász szólt be anno a nagy lábfejemre, "te aztán nem dőlsz el" vagy ilyesmi. MIntha nem okozna épp elég komplexust.
2023. jan. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
16%
Hát, kérdező, a végbélen keresztüli vizsgálatot végképp nem engedtem volna. Mondjuk szüzen el sem mentem volna, az is biztos.
2023. jan. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
58%
Azért olyan bunkóságok kerülnek elő, hogy az vérlázító... (11, 13 és a többi)
2023. jan. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
66%
25 körül voltam. Többen mondogatták, hogy lúdtalpam lehet, így elmentem az ortopédiára. A vén doki ott ült valahol messze távol a sarokban, és szó nélkül verte az írógépet (ez se ma volt). Percekig hagyott ott állni, majd föl se nézve rám mordult, mit akarok. Mondom, lehet, hogy lúdtalpam van. Bújj ki a cipődből, és állj meg ott, ahol vagy, mondta, és verte tovább a billentyűket, még mindig nem nézve föl. Már a tegezés is irritált. További súlyos percekig kopogott azzal a masinával, én meg álltam, mint a (kényszerű) türelem szobra, amikor egy kicsit oldalra fordult, fél szemmel mintha felém sandított volna, majd megszakította a gépelést, firkált egy cetlit, odalökte, és rám förmedt, hogy "még mindig itt vagy?". (Ezt amolyan vicceskedésnek szánhatta.) Kifelé ránéztem a cetlire, a 40-es szám szerepelt rajta. Ha ez a barom megkérdezi, szívesen elmondom neki, hogy 42-es a cipőméretem. A következő papírkosárba belevágtam a fecnit, és azóta se hordok talpbetétet.
2023. jan. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
14 nem volt ilyen, csak kérdezgetett a tüneteim kapcsán. Most hadd ne részletezzem… De mindezt úgy, hogy fekszem ott kitárva.
2023. jan. 1. 13:12
 18/24 anonim ***** válasza:
20%

17

Hát ez az... Ilyen lehetetlen kiszolgáltatott helyzetet a fene sem kíván magának.

2023. jan. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
66%

A végbél és emlő szavakkal szerintem sincs gond, csak próbált szakszerűbb lenni.

Ez a tegezés meg. Illem szerint, ha egy idősebb kérdés nélkül letegez egy másik felnőttet, akkor visszategezheted. Sajnos van ez a generació, főleg akiknek valamennyi tekintélye van, akik letegeznek kb minden 30 év alattit, de ha te nem professzor, adjunktus, doktor stb. címen szólítod már felkapja a vizet.

Nem hiszem, hogy szándékos sértés csak tényleg igéntelenség erre nem odafigyelni.

2023. jan. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
52%

Komolyan nem értem az ilyeneket mint a kérdező. Mondhatott volna rectumot és mamma-t is, gondolom annak jobban örültél volna ha latinul beszél…


Hova megy ez a világ, hogy már azon is hisztiznek a betegek hogy az orvos szakszerűen viselkedik…

2023. jan. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!