Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Állami kórházban szülni...

Állami kórházban szülni tényleg olyan, mint egy vágóhídon? Sok embertől ezt hallottuk.

Figyelt kérdés
2023. jan. 18. 20:19
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Mitől jobb egy magán kórház?
2023. jan. 18. 20:19
 2/23 anonim ***** válasza:
34%
A túlnyomó többség ott szül... Vágóhídon milyen szülni?
2023. jan. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
42%
Én is egy szimpla kis kórházban szultem államiban és jeee minden Okes volt,sőt normálisak voltak.
2023. jan. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
38%
Mert ma divat cikizni az állami kórházakat.
2023. jan. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
De az nem gond hogy máshogy mennek a dolgok? Mármint kevésbé emberbarát és szülő barátabb helyek.
2023. jan. 18. 20:52
 6/23 anonim ***** válasza:
78%

Miert is?2. Vagyok

Mi az h emberbarát ?? :D ok is azok voltak sőt,egy forinton a sem került.

Plusz rendesek voltak mindent elmagyaráztak amit lehett

24 voltam mikor szültem 2 éve lesz nyáron. De a szülésnél is segitettek sokat,holott egy másik pici korhazba (államiba) jartam csak kovid volt és oda kellett mennem szulni. Szulo barat stb . Figyelj. A szülés így is úgy is fájni fog. Nem kell nyafogni jó előre tapasztalat nélkül…mikre vagytok rá stresszelve. Azt a 4-5napot kibirod,de be kell tudni hogy nem csak te vagy ott hanem többen is. De hidd el nem fognak bunkoskodni ha te sem leszel az. Amilyen a mosdó. Én akárhányszor voltam vagy ismerőseim kórházban ok nélkül soha nem beszelt senki csúnyán senkivel van kivétel mert rengeteget okvasom hogy itt ott mizu.

De nem mindegy te hogy állsz ehhez. :)

2023. jan. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Igazából itt a gond az, hogy mi inkább szeretnénk családként lennk egy szobába, nem vadidegenekkel.

Az apát ember számba veszik egyáltalán?! Nem gondolom.

Szó mi szó, mi inkább fizetünk a nyugodtságért.

2023. jan. 18. 21:03
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Mivel férfi vagyok és ezért sosem szültem és nem is fogok, saját tapasztalatot nem tudok írni, de az elmúlt időkben 3 olyan nőismerőssel is beszéltem akik az állami kórházban szültek és mindegyik kifejezetten elégedett volt, azt mondták nem panaszkodhatnak semmire.


Én ahol élek (megyeszékhely) friss élmény, hétfőn voltam fül-orr-gégészeten, negyed órával a rendelési idő előtt behívtak és kedves volt mindenki, a betegfelvételis is, az orvos is, meg az asszisztensek is.


Nyáron SBO-n voltam mellkasi fájdalommal, szintén nem lehet okom panaszra, mindenki teljesen kedves volt, sok fiatal volt, a vizsgáló orvos is egy fiatal lány volt, de teljesen korrektek voltak.

2023. jan. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
75%

7


Akkor fizess. Minek született meg a kérdés?

2023. jan. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

9, kíváncsi voltam milyen vélemények vannak. Egy részére választ kaptam.


De ahogy a módszereket elnézem, vágnak ha kell ha nem(biztos tudod mire gondolok). Nem ér meg annyit az egész.

Utána még idegenekkel egy szobában, apa sehol sem lehet ott.. 2-3 millió ft meg semmi ahhoz, hogy ne egy negatív emlék maradjon.

2023. jan. 18. 21:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!