Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Állami kórházban szülni...

Állami kórházban szülni tényleg olyan, mint egy vágóhídon? Sok embertől ezt hallottuk.

Figyelt kérdés
2023. jan. 18. 20:19
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Kedvesem, te vitatkozni jársz ide, mivel ellenérvet nem tudtál felhozni, valamint amit közben leírtam sem foglalkozol, csak a pénzel és az hogy számodra a kérdés kamu. Ha számodra értelmetlen, akkor minek írsz 10 ora elteltevel újra a kérdéshez? Mert nem sikerül felbaszni és próbálkozol? Inkább menj tanulni vagy dolgozni több értelme van mint másokat bosszantani, fejleszd magad.


Természetesen én is alapból negatívan álltam hozzá az állami intézményekhez, ami az én hibám, bár nem ok nélkül.


Szó mi szó, szerintem kicsit túl tolod, hiába interneten. Ha valami nem tetszik, egyszerűbb tovább lapozni. Nem kötelező kötekedni a legkisebb dolgokon. Bár tipikus magyar szokás, ha úgy tűnik valakinek több van, akkor irigykedve basszunk ki vele, ha csak online lehet ott is.

2023. jan. 19. 18:55
 22/23 anonim ***** válasza:
65%

21


Kiscsillag, írtam ellenérvet a 8-as válaszomban, de miután a 12-es válaszodban is csak a köpködés ment részedről és bárki írt bármit te csak ócsároltál, majd jöttél a pénz témával, teljesen egyértelművé vált, hogy eszed pont annyi, mint amennyi az írásaidból átjött.


Szóval ha valami nem tetszik, akkor ne írj ki kérdést, tudjuk, te utálod az állami kórházat és neked megér ez 2-3 millió forintot. Nagyon örülünk. De még mindig nem értjük, hogy MINEK született meg a kérdés.


Esetleg valami pszichiátriai betegséged van, hogy így nem érzed jól magad ha valaki ellenérvet hoz fel, vagy szimplán nálad ilyen egy egyszerű hétköznap?

2023. jan. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Szerintem arra a kb 2-3 napra amit jó esetben benn töltesz, nem igazán szükséges az apuka, ott lesz az évek során eleget.

Miért vágnának feleslegesen? Ha szükséges a te vagy a baba jólétéért szerintem akkor vágnak.

De ha mindenképpen magánkórházba akarsz menni nem is kellett volna kiírnod a kérdést :)

2023. jan. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!