Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha én nem egyeznek bele akkor...

Ha én nem egyeznek bele akkor is el vihet a mentő?16l

Figyelt kérdés

2023. jan. 29. 00:26
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ilyen ez a gyerekkor.
2023. jan. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

Hát én akkor se engedem hogy be vigyenek.


Nem akarom félek.

2023. jan. 29. 08:22
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Pedig jobban járnál, ha bele egyeznél, mert elég vakbél gyulladás gyanús a dolog, azzal pedig egyáltalán nem szabad játszani.

Egyébként jelen esetben, ha anyukád úgy dönt-mivel 16 éves vagy-hogy mentőt hív és ha mentő úgy ítéli meg, akkor be fognak szállítani a területileg illetékes SBO-ra. Mert 18 éves korodig ő tartozik érted felelősséggel. Egyébként meg anyukádnak se akarj rosszat, mert a te hisztid miatt ( ne haragudj, hogy ezt mondom, mert elhiszem, hogy félsz, de nem kéne ezt csinálnod) segítség nyújtás elmulasztása miatt, bajba is kerülhet.

Neked is sokkal jobb lenne, a kórházban segítenének, a fájdalmad megszüntetnék, nem szenvednél, mert ez sajnos magától nem fog elmúlni.

Hallgass anyukádra meg a barátnődre és hívjatok mentőt.

2023. jan. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Elhiszem hogy jobb volna de félek és nem akarok kórházba kerülni.
2023. jan. 29. 09:24
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt értem, de hidd el, hogy a fájdalom nem fog magától megszűnni. És nem kell félni, semmi rosszat nem fognak veled csinálni, ők csak segíteni fognak neked, hogy jobb legyen és ne legyen ekkora fájdalmad.

Egyébként ha minél tovább húzod, annál rosszabb lesz. Anyukádat se akard veszélybe sodorni, mert tényleg bajba kerülhet, mert még fiatal korú vagy.

Beszéljétek meg és engedd, hogy segítsen és segíthessenek rajtad.

Működj együtt. Első körben úgyis először csak megfognak vizsgálni, semmi rosszat nem fognak veled csinálni. És biztos, hogy anyukád is ott lesz veled, nem kell egyedül végig csinálni.

2023. jan. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Mindegy is hogy akarom e vagy sem anyum döntheti csak el én nem, szóval már mindegy ishogy mi lessz
2023. jan. 29. 09:51
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Végülis igen, ezt jól megfogalmaztad. De nyilván neki is könyebb lenne, ha együtt működő lennél. Megkönnyítené a helyzetet mindenkinek.

Senki nem akar rosszat neked.

2023. jan. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ha beszámítható állapotban vagy dönthetsz arról hogy mész-e vagy sem, másik esetben rendőrt hív és intézkedés alá vonnak tehát nem úszod meg a kórházat.

Most ez nálad nyilván nem játszik mert beszámítható vagy.

Viszont hidd el hogy ők a legjobbat akarják neked főleg hogy gyerek vagy, ahogy írták lehet vakbél de akár gyomorfekély de más szervi elváltozás is sajnos széles a skála.

A te érdekedben mondom hogy legyél túl a vizsgálaton mert ezt nem lehet félvállról venni, aztán bízzunk benne hogy nincs komolyabb baj!

2023. jan. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

"Első körben úgyis először csak megfognak vizsgálni, semmi rosszat nem fognak veled csinálni."


Ez miből áll?

2023. jan. 29. 09:59
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Vért mindenképpen fognak venni, pulzoxy, vérnyomás mérés, ki fognak kérdezni, majd aztán jön egy doki, aki fizikálisan megvizsgál. Megnézi a hasad stb. Biztos fog kérni egy ultrahangot is. Aztán az eredmények alapján fel tud állítani egy diagnózist, amit megfelelően tud kezelni.
2023. jan. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!