Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi történik ha elkapom a...

Mi történik ha elkapom a kezem mikor szúrják be a tűt? És vajon mit szól majd az orvos?

Figyelt kérdés

2023. márc. 21. 23:36
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

"Fel kell öltözni nem vagánykodni, menősködni! Influenza oltást sem ártana felvenni ha ennyire lepkefinggyenge vagy. Tessek sportolni, javítani az allokepesseged!"


1 Fel öltözök mindig rendesen

2 Nem az én hibám ha ennyire szar gyenge immunrendszerem van. Annyi immunerősítő meg vitamint szedek.

3 Sportolok heti háromszor

2023. márc. 22. 00:31
 12/19 anonim ***** válasza:
96%

"Amúgy a novered szingli?"

Valódi dr. gyakorin keres barátnőt? 👀

2023. márc. 22. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 NTBS ***** válasza:
100%
Ne tedd.
2023. márc. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Egyrészt ne szedj ennyi cuccot be, mert nem lesz jobb tőle, semmi értelme. Inkább ki kellene vizsgálni immunhiányos állapotra és azt célzottan kezelni. Aztán itt azt sem értem, hogy minden egyes alkalommal miért szurkálnak, be kell branült rakni és ennyi. Helyedben én inkább elfordulnék ilyenkor, mert ha állandóan cirkuszolsz, és a megfelelő ellátást akadályozza még centrál véna is lehet belőle, azt meg úgy inkább ne akard.
2023. márc. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

14

Ha elfordulok az egy dolog nem ájulok el viszont mivel félek így olyan váratlanul ér félek nehogy elkapjam a kezem.


Mi az a centrál véna.

2023. márc. 22. 08:10
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

#15, az egy speciális vénás kanül, amit a mellkasod-nyakad közelében szúrnak be egy nagy vénába. Neked nem fognak, nyugi.


Ettől még nem hobbiból szurkálnak a kórházban, tarts ki valahogy. Hazaküldenének, ha nem lenne fontos bennmaradnod, fölöslegesen nem kötnének le veled kapacitást. Ha mégis véletlen elrántod a kezed, akkor bocsánatot kérsz és ennyi, de nyilván újra kell szúrni. Ne érezd magad rosszul miatta, nem te vagy a világon egyedül ezzel a problémával, tudniuk kéne kezelni.

2023. márc. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

16

Köszönöm

2023. márc. 22. 16:01
 18/19 A kérdező kommentje:
tegnap rakta be a branült a nővérke azt pont nem néztem oda és olyan váratlan volt hogy hirtelen el kaptam a kezem s bele tört a tű.
2023. márc. 23. 09:10
 19/19 anonim ***** válasza:
szólj neki kérd meg mikor csinálja, jelezze. nekem mindig mondják hogy akkor most! és akkor összeszorítom magam és máris nem ér váratlanul
2023. márc. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!