Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gyógyszer erős mellékhatásokka...

Gyógyszer erős mellékhatásokkal, folytassam a szedését?

Figyelt kérdés
Bromocriptint szedek kb 1 hete. Talán 2. Elmúlt napokban már általános gyengeség és szédülés volt jellemző amikor fent kellett lennem. Végtagjaim mintha nem lennének, vagy pehelysúlyuk lenne. Hányinger, szédelgés stb stb. Este elég jó érzés bevenni mondjuk, nagyon erős. Kiüt. Na de. Ma reggel arra ébredtem, hogy nem tudok levegőt venni, és mozdulni vagy magamhoz térni. Éreztem, hogy baj van, de nem tudtam egyszerűen felkelni. Aztán egyik pillanatról a másikra jött a levegő, és magamhoz is tértem. Ez para volt már. Szeretném abbahagyni a gyógyszer szedését, de közben meg is akarok gyógyulni.
2023. ápr. 29. 10:24
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Gyógyszerismertető figyelmeztet, hogy mellékhatások esetén fordulj az orvosodhoz.
2023. máj. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!