Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fülkürthurutom van, így lehet...

Fülkürthurutom van, így lehet normálisan tovább lépni?

Figyelt kérdés
FÜlkürthurutom van már 2 hete, kezd jobb lenni a helyzet, de nem sokat változik, voltam dokinál is, egy nagy betegség előzte meg, de már kb. jól vagyok. szerintetek ha élem tovább az életem, dolgozok stb. nem fogok visszaesni és újra beteg lenni és mégjobban rosszul lenni?
2023. máj. 27. 10:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos ez egy hosszan tartó fûlbetegsèg, de lehet normális èletet èlni ès tovább lèpni. Kell egy jó Fûl-Orr-Gège szakorvos, akihez bármikor tudsz menni. Vigyázznod kell a repûlèssel, mert a fel ès leszálláskor sokszor kellemetlen feszûltsèget ès dugulást èrezhetsz ès ujra kiujjulhat a fûlkûrthurut. A rágógumizás ès a cukorka szopogatàsa is eredmènyes lehet a fûlkûrt szellôztetèsère. Kerûljed a huzatot! Fûleidet lazán dugjad be vattával, mert a hôszigetelèst igy tudod megoldani, - cèlszerû a bô folyadèkbevitel.
2023. máj. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!