Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Üzemorvosi vizsgálatra mit...

Üzemorvosi vizsgálatra mit kell magammal vinnem?

Figyelt kérdés

Úgy értem tüdőszűrő meg ilyenek kellenek? Diákmunkát akarok vállalni nyáron valószínűleg a lidlben, de csak annyit mondtak, hogy menjek tüdőszűrésre és üzemorvoshoz. Tüdőszűrésen már korábban is voltam, szóval az nem okoz problémát, de ez lesz az első alkalom, hogy üzemorvoshoz megyek, és körülöttem senki nem tud róla semmi konkrétat.

Aki már volt ilyen orvosnál esetleg le tudná írni, hogy mi kell és mi nem?

Előre is köszi!



2023. máj. 29. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi különöset, csak a kártyáidat, papírokat. (személyi, lakcím, diák, tb.. stb.)
2023. máj. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Lidlben kell hogy adjanak orvosira papírt.Azt is megmondják hova mehetsz,kivel van a boltnak szerződése.Ez nem szabadon választott.
2023. máj. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
A munkáltatót kell megkérdezni mi kell oda.
2023. máj. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi a f..nak tüdőszürcsölés egy polcfeltöltőnek?
2023. máj. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A multijob-on keresztül kerestem munkát, és eddig én csak tőlük egy nővel beszéltem, aki annyit mondott, hogy ezt a két vizsgálatot (tüdőszűrő, üzemorvos) intézzem el, semmi mást. Hogy bárkihez mehetek a közelünkben és hogy le legyen pecsételve a kiskönyvben.
2023. máj. 29. 20:08
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem értem mi az, hogy bárkibez mehetsz. Nekik kell megmondani hová kell menni, te honnan akasszál le egy üzemorvost? Az pénzbe kerül ám. Vagy nem éttem ezt a részét mire írtad.
2023. máj. 30. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!