Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit lehet tenni? Hol jelenthetem?

Mit lehet tenni? Hol jelenthetem?

Figyelt kérdés
Durván 2 hete voltam fül-orr-gégésznél, ki kellett szedni valamit a fülemből, eközben megsértette a hallójáratomat, hozzá teszem, nem az én hibámból,ezután még csak nem is kezelte, ez a sérülés begyulladt, átterjedt az arcüregemre, a szememre és a torkomra, én nagyon legyengültem, a háziorvos ma vizsgált, minden erre vezethető vissza. Szeretném jelenteni valahol, mi ennek a folyamata?

2023. jún. 5. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
38%

És az hogy jelented, javít az állapotodon? Nyilván nem direkt csinálta. Inkább koncentrálj a gyógyulásra meg a pozitív dolgokra.


Anyumnak a szeme sérült egy műtét közben, hónapokig úgy látott, mintha egy függönyön keresztul nézne.

Nem gondoltuk, hogy direkt csinálta ezt az orvos. Pár hónap múlva teljesen jó lett halistennek.

2023. jún. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mindent rá kell hagyni? Vizsgálat előtt sokkal jobb állapotban voltam. Az orvosoknak az a dolga hogy gyógyítsanak, nem az hogy rontsák a beteg egészségét. A gyógyszereim ára 20000 ft felett vannak,és semmi más nincs benne csak azok amikre azért van szükség hogy meggyógyuljak egy olyan betegségből amit az orvos idézett elő, és itt ő a hibás, oké, véletlenül megsértette, de akkor nem az az első hogy tájékoztatjuk a beteget és kezeljük a sérülést hogy megelőzzük az ilyen eseteket? Most őszintén ha véletlenül megöl egy beteget, akkor annak ne legyen következménye, hanem rá kell hagyni mert nem akarta?
2023. jún. 6. 08:52
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Betegjogi képviselő, de ne számíts semmire. Én sem gondolom, hogy annyiban kell az ilyesmit hagyni, csak mert véletlen volt… az más kérdés, hogy sajnos semmi sem fog történni.
2023. jún. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó akkor pereld be. Attól valószínűleg megnyugszol. Sőt, meg is gyógyulsz!
2023. jún. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Orvos vagyok. Ezzel a panasszal mindenki körbe fog téged röhögni. Egyrészt ezt a baromságot amit itt most előadsz bizonyítani kellene. Másrészt ha nem mentél vissza kontrollra akkor a kollégának esélye nem volt kezelni a szövődményt. Végül 20000 forint meg egy arcüreggyulladás a vicc kategória.
2023. jún. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ezzel semmit sem tudsz kezdeni. Mit kellett kiszedni? Felkerested kontrollon az orvost újra, vagy egy másik szakorvost, elmondtad neki a panaszaid? Itt kezdődik a dolog. Ha ez nem volt, akkor nem bizonyítható, senki sem fogja elhinni, elég hihetetlen szituáció elsőre ahogy leírtad.
2023. jún. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!