Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gynecomastia műtéten gondolkoz...

Gynecomastia műtéten gondolkozok elég erősen 18 évesen, viszont nem tudom hogy TB alapon kéne-e vagy magán úton több mint egy misiért (amire nyilván jóideig gyűjtenem kéne)?

Figyelt kérdés

2023. jún. 29. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Aztán kivizsgáltak-e rendesen, hogy mi áll a háttérben? Mert anélkül normális orvos nem vállalja el a műtétet.
2023. jún. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hát nem tudom ez most miért kérdés itt, mert a megfelelő sebészhez úgyis el kell menned és ő mondja majd meg érdemes-e műteni, van-e rá valami más megoldás.
2023. jún. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincs rá más megoldás, mert már idestova 5 éve megvan és nem is fog sehova magától menni. És ez nem az az eset ahol túlsúly van a háttérben, mert majdnem szín izom vagyok a 10% testzsírommal. Itt az a kérdésem hogy TB-vel érdemes-e vagy magán úton, ami azért kérdés nekem mert sokan szidják az alap ellátást.
2023. jún. 30. 11:35
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Így értem akkor. Nem tudok ebben döntést hozni sajnos, hogy hol jobb, nyílván jobb a magán, szebb környezet, kedvesség, többet foglalkoznak veled, de sokkal drágább is. Ezeket összevetve, ha nekem kellene ilyen, én TB-re mennék, mert szerintem annyi pluszt nem fog adni egy magánellátás, ami megérné, hogy gyüjtögetni kelljen erre. Ha most lenne 5 millád a bankban, akkor más lenne a helyzet nyilván.
2023. jún. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sérvmütétet csináltattam. TB alapon több mint egy évet kellett volna várni. Elmentem magánrendelésre ami 20 ezer forintomba került. És a doki megcsinálta 3 hónap múlva TB alapon egy szomszédos kórházban.
2023. júl. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!