Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi lesz igy az egészségüggyel,...

Mi lesz igy az egészségüggyel, egyre rosszabb az ellátás, egyre kevesebb a dolgozó és egyre nagyobbak a várólisták, mi jön még?

Figyelt kérdés

nov. 25. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Magánkórházak, fideszesek kezében :(
nov. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lassú magánosítás folyik most, ami itt folyik azt sajnos máshogy nem lehet értelmezni.
nov. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Még hosszabb várakozások, sajnos :(
nov. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ypszilon1980 teljesen jól mondja. Most pl. az a legújabb hír a Webdokin, hogy “bekeményítenek”, az alapellátást—ami humánerőforrás hiányában már eddig is jó ideje haldoklik—újratervezik…de nem ám azzal, hogy az amúgy is rengeteg, praxisokért tolongó, fiatal háziorvosokból még többel kötnek szerződést az önkormányzatok, hanem az orvos- és eü. dolgozó hiány miatt egyszerűen újrarajzolják a körzethatárokat. Szóval komolyan, ha ez nem lenne siralmas, még viccnek akkor sem lenne jó…tehát magyarul, egy amúgy is túlterhelt rendszerre még nagyobb nyomást gyakorolnak, így még kevésbé tud az ember bejutni a családorvoshoz, így szépen kénytelenek lesznek elmenni a magánszolgáltatókhoz. Ami, nehogy azt higyjétek, hogy jobb, én az eddigi 17 éves munkám során, orvosként 1, azaz egy hetet tudtam elviselni egy bp-i magánkórházban, az a fajta nemtörődömség, pénzéhség, amely a betegeket veszélyeztette közvetett módon, nekem ennyi idő alatt betette a kaput. 😭
nov. 26. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Emelik a tb t ami ugye egy adó, és nem azért fizeted, hogy kapj is valamit, mert nem jár érte semmi. Akinek nincs munkája már 11200ft
nov. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a problémát is meg lehet oldani, nem várni a csodát, hanem tenni érte!

Szeretnél normális országban élni?

Én is! Remélem egyre többen!

Hogy tudjuk megoldani, mi civilek?

Politikai Hontalanok Szövetsége

A válasz.

Elég volt a lopásból, az egészségügy, oktatás, vasútvonalak, stb... tönkretételéből!

nov. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!