Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ezzel a lábszár/lábfej fájdalo...

Ezzel a lábszár/lábfej fájdalommal érdemes elmenni orvoshoz és, ha igen, akkor milyen orvoshoz?

Figyelt kérdés
Kb másfél hete kezdett el a talpam meg a lábfejem fájni, de nem erősen és csak ha ráléptem. Nem is biztos hogy a fájdalom a jó szó rá, inkább csak kicsit olyan érzésem van, minta nem a saját lábamon sétálnék. Ezután a lábszáramban beszúró fájdalmak jelentkeztek, amik azóta is vannak, csak pár másodpercig és utána elmúlnak, de napfolyamán gyakran vannak ezek és nem csak terhelésre. Kicsit félek, hogy túlreagálom, mert hajlamos vagyok rá, de ezzel el kéne menni orvoshoz? És ha igen akkor hova? Ortopédus/reumatológus foglakozik ezzel vagy ez inkább érrendszeri dolog lehet? Fiatal vagyok, nem dohányzom és nem vagyok túlsúlyos és nem történt semmi sérülésem mostanában. Viszont lehet lúdtalpas vagyok, nem tudom az okozhatja ezeket a tüneteket.

nov. 26. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Én érrendszeri problémára tippelnék, ha választani kellene, de lehet, hogy tényleg csak túlparázod.

Viszont a biztonság kedvéért el kellene menned megmutatni valakinek, "szerencsére" a legtöbb szakrendelésre ma már úgyis beutaló kell, szóval beszélj a házidokival, ő majd elküld, ahová jónak látja (vagy megnyugtat ő maga).

nov. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet rossz lábbeli! Ortopédia
nov. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod eldönteni a háziorvoshoz menj el és úgyis ő utal majd be!
nov. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Háziorvos, sürgősségi, Kardiológia, Angiológia, Doppler-vizsgálat (ultrahang, alsó végtagi Doppler-vizsgálat)


[link]


Ha nem tudsz ráállni vagy nagyon fáj, akkor haladéktalanul cselekedni kell!

nov. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!