Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ér valamit a betegjogi képvise...

Ér valamit a betegjogi képviselő, vagy felesleges vele fáradozni?

Figyelt kérdés
Folyamatos több órás várakozások, olyanokkal, amik neki egy percbe kerülnek. Lekezelő stílus az orvos és az ápoló részéről.

2023. nov. 28. 09:48
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondom, hogy ha gondod van, sérelem ért, ha nem is egyértelműen van igazad, akkor fordulj hozzá, mert legalább tisztázódik, ha van valamilyen alapja. Nyilván ettől te nem kapsz visszamenőleg plusz időt, de ha több ilyen eset van, akkor azt már komolyan kell venni. Pl. egy rossz előjegyzési rendszeren változtathat intézményen belül.
2023. nov. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
56%

21

Csak nehogy visszaüssön...

2023. nov. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
56%
#22: Na igen, azért reálisan kell nézni a dolgokat, szóval azért csak óvatosan, átgondoltan.
2023. nov. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nehogy visszaüssön? Félni kell kiállni magáért az embernek, mert még ő lesz a rossz? Nehogy ez normális legyen!
2023. nov. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
#24: Sajnos van benne valami, amit ír. Pl. én egyszer tettem ilyet és úgy, hogy volt rá okom is és sikerült is elérnem pár dolgot ezáltal. Az van, hogy mikor te pl. a kérdésben szereplő okokat bejelented a képviselőnek, és tegyük fel ki is vizsgálják, akkor rögtön az az első, hogy te mit képzelsz magadról és minden erővel azzal lesznek, hogy te gyere ki rosszul belőle. Legalábbis nálam ez volt, de mivel eredmény is volt, így ezzel nem foglalkoztam, sőt mivel valahogy megtudta az illető doki, hogy én is eü-s vagyok, ezért még a betegjogi képviselőn keresztül úgymond azt is üzente, hogy én visszaéltem a "hatalmammal" és ezt nem fogja annyiban hagyni. Szerencsére ebbe belebukott, de azért a bejelentésemnek nagyon erős lábakon kellett állnia, szakmailag és etikailag sajnos el kell mondjam, hogy lepipáltam, de nem volt egyszerű.
2023. nov. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
25 ez szomorú, hogy téged akartak még rossznak kihozni. Ez a nem normális dolog. De te bátor voltál, és tettél a rendszerért is ezzel a lépéseddel. Ha mindenki akit jogtalanság ér, és tenne lépéseket, szerintetek azzal se lenne változás? Mert ha látják hogy annyi probléma van... Minden elismerésem a tiéd, hogy te legalább próbálkoztál az igazságtalanság ellen tenni!
2023. nov. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Jó, de mondjuk nekem nem ilyen problémám volt, hogy pl. csúnyán nézett rám, az enyém sokkal komolyabb volt.
2023. nov. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

"Ha mindenki akit jogtalanság ér, és tenne lépéseket, szerintetek azzal se lenne változás?"

...például rosszul jársz a jövőben? Igen...

Fiamnak nagyon sok baja van születése óta. Ha felszámolják a problémákat 5 éves koráig, akkor feljelentem az egész rendszert úgy, ahogy van... Sajnos nem sikerült. Én egy gyáva nyúl vagyok - lehet, de nem kockáztatom a döcögő és rosszul működő ellátást egy esetleges abszolut rosszindulatúért vagy semmilyenért cserébe... Ráadásul ez, hogy várni kell meg nem tetszik a pofája az orvosnak nem ok reklamálni. A lekezelő stílusról pedig annyit, hogy ma ilyen-holnap olyan ugyanaz az orvos. Részemről örülnék, ha egyáltalán lenne ellátás a helyi kórházban - de nincsen.

2023. nov. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
28 nyilván nem az ilyen semmis okokról beszélek. Az nem ok, hogy nem tetszik az orvos pofája, meg az ilyenek.
2023. nov. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 árokpart ***** válasza:
Már réges-régen olyannak kellene lennie az egészségügyünknek mint az osztrákoknál.
jan. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!