Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit tehetnék, hogy az orvosom...

Mit tehetnék, hogy az orvosom tényleg érezze a súlyát annak, amit velem tett?

Figyelt kérdés
Volt a mellemben egy daganat, amire azt mondták, hogy mindenképpen el kell távolítani, keressek egy orvost. Nem tudtam milyen orvos foglalkozik ezzel, mivel a csomó figyelését a nőgyógyász csinálta, egyértelmű volt számomra, hogy tőle kérek tanácsot, hogy ki foglalkozik ezzel. Elmentem a magánrendelésére és ott mondtam neki, hogy tanácsot kérek elsősorban,hogy merre induljak. Azt mondta ne aggódjak semmit, neki nem a szakterülete ez, de megműt úgy, hogy keres maga mellé egy olyat, aki profi ebbe. Én maximálisan megbíztam benne.Már a kórházban értek a csalódások,mert le se sz.rt se ő se a segítsége.. (megjegyzem mindketten jó nevű orvosok..)A műtét után sem törődött se a kötözéssel, sebbel semmivel. Otthon először jobban lettem,de aztán napról napra rosszabbul.A varratot kivette, utólag kiderült korán, szétnyílt a sebem, ráadásul nem érdekelte, hogy begyulladt.. Két hétig nem törődött semmivel, amikor már olyan rosszul voltam, hogy a karom sem tudtam mozgatni a fájdalomtól (a doki azt mondta legyek türelmes) egy sebész megnézte és totál kiakadt,hogy mit csinált velem.A lényeg hogy a seb szét nyílt, totál begyulladt, tiszta genny... most minden nap járok tisztításra, ha elmúlt a gyulladás,újra összevarrják.Ha az is begyógyult,akkor újra meg kell műteni, mert a kétszeres varrás miatt nagyon csúnya lesz, amit szintén ki kell vágni. Felhívtuk a dokit,hogy nem megyek többet hozzá, mert ezt csinálta velem, erre annyit mondott, hogy bocsánat, hogy nem vette észre. Én elhiszem,hogy emberek vagyunk, tévedhetünk. Nem is akarom bántani, mert a maga területén biztos jó,de miért kellett elvállalni a műtétet, mikor én eleve csak tanácsot kértem először??? És hetek óta itt kínlódok, nem tudok normálisan dolgozni, kuncsorgom magam az orvosokhoz a lyukas mellemmel, úgy hogy azt sem tudom pontosan elmondani mi történt velem, mert semmiről nem adott egyértelmű felvilágosítást, és akkor mindenre csak annyi a reakciója, hogy bocs.. Nem tudom én sem mit várok tőle, de ettől azért többet.. Ennyit arról, hogy ha magánorvost fogadsz, akkor megbízhatsz benne...
2010. okt. 21. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy ezért akár be is perelhetnéd!
2010. okt. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Felháborító! És mindezért fizettél is?

Gyűjts össze minnél több őt terhelő orvosi véleményt és ezzel látogasd meg! Tanácsolnám a pert is, de a fájdalamat a kilátástalanságot és a elki eredetű dolgokat ezzel megváltani nem lehet.

2010. okt. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon sajnállak , de azt tudom mondani, hogy nem tudhattad előre, hogy ez lesz. Másrészről egy orvos, legalábbis, akikkel én találkoztam, egyik sem törődik a beteggel. Nem ő fogja a kötésedet cserélni, meg nézegetni, hanem a nővér, már ha szerencséd van és nem tojik a fejedre az sem.

A nőgyógyász pedig nem sebész, nem is lehetne beleszólása egy ilyen komoly műtétbe.Csak játszotta az agyát, hogy orvos, közben , amikor gond lett, szépen elbújt.Csak akkor perelhetnél, ha konkrétan Ő műtött, de ha nem, akkor tehetsz panaszt a betegjogi képviseleten, sőt, tegyél is.

2010. okt. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A családom is azt tanácsolja, hogy pereljem be, de én nem akarok neki se rosszat, meg azt a herce-hurcát sem, hisz biztos talál valami okos magyarázatot,de ha nem akkor is mire mennék egy bírósági perrel? Ügyvédek meg minden. Ahogy most ránéznek az orvosok a sebemre és beszélnek róla látom, (meg hát érzem is)hogy tényleg csúnyán elcseszte, azért hívtuk fel is, hogy nem megyek többet hozzá és hogy elmondjuk miért és legalább arra valamit reagálhatott volna, hogy elküldi postán a papírokat, hogy mit csinált velem, vagy beszél az orvossal, vagy valami legalább megkérdezte volna,hogy segíthet-e valamiben, amivel helyre lehet hozni, vagy bármi,de nem egy bocs, akkor tudomásul veszem,hogy nem jön többet.. Egyébként meg igen, természetesen fizettem neki a magánrendelésen is és később a műtét után is megkapta a borítékját.. Tényleg nem felfújni akarom,de most jött ki rajtam, hogy itt fekszem egy mély lyukkal a mellemben... és hogy ha nem vállalja el már rég túl lennék rajta, most meg azt sem tudom mi lesz velem, hogyan tovább.
2010. okt. 21. 15:42
 5/7 A kérdező kommentje:
Konkrétan ő volt aki műtött és egy másik "tanár úr" megnevezésű nőgyógyász volt, aki segített neki... Most már tudom,hogy sebésznek kellett volna csinálni, de eddig nem tudtam, azért kérdeztem tőle, hogy milyen orvoshoz menjek.
2010. okt. 21. 15:44
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát a nővérek annyi fáradtságot sem vettek,hogy aki elszédült a folyóson azt felsegítsék, "mindenki oldja meg a gondját és a betegek segítsék egymást" ez volt mindenre a reakciójuk. Kötözésre meg a doki hívott és ő csinálta, csak közben nem a sebemet figyelte..
2010. okt. 21. 15:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha bepereled, jobb esetben egy időre a szakmától is eltiltják, és ezzel legalább másokat is megmentesz ettől a szakbarbár hentestől. Nem utolsó sorban, a markodat több százezer, vagy inkább milliós tétel ütné. Na, ez így együtt már elég lenne, hogy érezze a súlyát. Ne sajnáld már, ne legyél ilyen balf*sz, nézd meg, mit tett veled! Ha jól emlékszem mit mondott a tanárom, aki az ügyvéd volt, 7 milliót kapott az a lány, akinek a szemölcse helyett véletlen a mellbimbóját műtötték le... Szóval...
2010. okt. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!