Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha az üzem orvos előírásai...

Ha az üzem orvos előírásai nincsenek betartva. Bírósági ügyben az igazságügyi szakértő azt állapította meg, hogy fordított munkarendben a kontrainzuláris hormonjainak szintje megemelkedett, instabillá téve a szénhidrátegyensúlyodat.Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Üzemorvos csak azzal az utasítással adta meg az alkalmasságomat, hogy két egymást követően éjszakai munka nem végezhető.Ezt a munkáltatóm nem tartotta be, amikor ezt szóvá tettem felmondott nekem, mondván így nem tud alkalmazni, de akkor miért vett fel ezzel az utasítással a munkaadóm. Munkaügyi peres ellátás két éve zajlik, igazságügyi orvosszakértői véleményt kért a bíróság, az fenti megállapítást adta ki a szakértői vélemény. Ez mit jelent pontosan?
dec. 18. 11:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Le kell vonni minden munkáltatónak a tanúlságot. Nagyon meg kell gondolni, hogy kiket alkalmazunk. Egyes típusú cukorbeteget alapból nem tanácsos felvenni, mert csak a szopás van velük.
dec. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

11.

Szerintem az idióta munkáltató/főnök az nagyobb szopás...

dec. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben nem a főnök az idióta. Pontosabban annyiból igen, hogy az ilyen kérdező kategóriájú emberkét próbaidő alatt ki kell dobni.

Van egy meló, gondolom eredetileg is háromműszakosnak hirdetve. Idióta jelentkezik aztán sír, hogy három műszakban kell dolgozni.

dec. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!