Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gyomortükrözésnél végig...

Gyomortükrözésnél végig öklendezel vagy csak amíg átér a cső azon a részen?

Figyelt kérdés
Holnap lenne, de erősen gondolkodom, hogy elmenjek-e. Jelenleg a nem a nyertes válasz, főként az indokolatlansága miatt (ezt nem fejtem ki)
jan. 22. 17:10
 1/10 Manó11 ***** válasza:
én majdnem végig öklendeztem. nem akarlak ilyesztgetni de cefetül rossz volt..
jan. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jól hangzik.
jan. 22. 17:42
 3/10 Manó11 ***** válasza:
bocsi csak őszinte voltam
jan. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És mennyi idő kb?
jan. 22. 17:52
 5/10 Manó11 ***** válasza:
hát,kb negyed óra.ja és előtte kapsz két fújás lidocaint a torkodba. nekem már az elsőtől hányingerem lett így nem adtak második fújást
jan. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt kb 2-3 öklendezésem utána lenyugtattam magam, vettem egy pár levegőt orron keresztül és onnantól semmi nem volt. Mentális az egész. Hozzáteszem, hogy kedves orvosom és nővérem volt, barátnőmet leordították, hogy hagyja abba (persze ettől nem lett jobb neki). Ha ismered már a dokit és tudod, hogy kedves akkor nem lesz baj.

Amúgy én hallottam olyanról, hogyha ökölbe szorítod a kezed úgy, hogy a hüvelykujjad az öklödön belül van, akkor az segít megelőzni az öklendezést. Nem tudom mennyire igaz, mert ezt én már jóval a tükrözés után hallottam.

jan. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"Ha ismered már a dokit és tudod, hogy kedves akkor nem lesz baj"


Na itt kezdődnek a bajok 😂

jan. 22. 20:11
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én hétfőn voltam.


Amikor megijedtem tőle, mikor elkezdték, akkor öklendeztem, mert elveszítettem a kontrolt a légzésem felett.

Mikor sikerült nyugodtan lélegeznem, akkor már nem öklendeztem.


A vizsgálat maga nem tart két percnél tovább. Szar, de simán kibírható azért, hogy tudd, nincs komoly bajod.

jan. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Manó11 ***** válasza:
kérdező,voltál?
jan. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 Hát nem :D
jan. 26. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!