Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit mondjak majd annak az...

Mit mondjak majd annak az átkozott szemésznek, hogy végre kiszedjék az árpámat?

Figyelt kérdés
Közel tíz éve élünk itt, tehát azt lehet mondani, hogy majdhogynem ennyi esztendje jön ki évente a jobb szemhéjamon hónapokig nem múló árpa. Rengetegszer eljártam szemészetre, mindig máshoz kerültem, és mindig az lett, hogy írt fel krémet, mondott ezt-azt, be is tartottam még az elején, csakhogy nem használt. Írtak fel másik krémet, az sem használt. Többen ugyanazt a **art írták fel, azokat már nem is váltottam ki, noha mondtam, hogy nem használt. Műtére mindegyik egyhangúan nemet mondott. Tavasszal nem, nyáron nem, ősszel nem, télen nem - egyik évszakban sem, de közben mindig más évszakot mondanak, hogy ezért nem csinálják meg, majd... akkor jöjjek vissza! Őszintén, a csillagok állása ennyire pocsék vagy ők ilyen bal*aszok? Vitatkozni sem volt kedvem, amikor pár éve voltam, ugyanis az utóbbi szemészek mindegyike flegma pi**aként viselkedett velem (+ időpontra mentem, mégis kb 3 órát vártam a soromra, de az volt a "legkevesebb"). Tudom, hogy miután kiszedik, simán megint lehet, hogy lesz, de nem érdekel, csak azt szeretném, hogy eltávolítsák. Nem fáj, viszont borzasztóan néz ki és rossz rápillantanom a dudorra. Gondolkozok, hogy megint programot csinálok magamnak a szemészeten, és előre felmérgesültem, hogy mit mondjak, mit csináljak. Megelégeltem ezt az egészet. Tegyem fel a kérdést, hogy ha kivágnám magamnak, talán a kórházban foglalkoznának-e a problémámmal? Mit csináljak, ha teljesen letojnak engem?
febr. 2. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Én elmennék ezek után magánba. Megértelek, mert dühitö, hogy az ember fizeti a TB-t aztán csesznek rá. Én ennyit nem kínlódok, ha csesznek rám...
febr. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Magánba mennèk èn is. ,,Jòlvanazùgy" Angliàbòl Magyarországra jàrunk magànorvosokhoz. Vigyàzni kell, mert a dràga, fizetős dokik közt is sok a balkàni bunkó, kòkler. Mindig èrdemes a visszajelzèseket elolvasni.
febr. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Magán
febr. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%
Párakötésben kell használni a krémet.
febr. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!