Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Pszichiáterrel kezelt fiam ma...

Pszichiáterrel kezelt fiam ma kivetkőzött magából, átkozott engem, agresszívvé vált, tört- zúzott, most hogy viselkedjek vele?

Figyelt kérdés

Bevallom ma azt éreztem amit egy anya sohasem érezhet, hogy feladom... nagyon megsértett vele, hogy mindenhol mint egy anyatigris képviselem az érdekeit, próbálom szeretettel támogatni, segíteni, folyamatosan nyugtatgatom, igyekszem a meggondolatlanságoktól távoltartani majd végül olyan válogatott átkokat szórt rám, hogy az felfoghatatlan.

Azt éreztem én feladom, beleszakadok, de nem lesz belőle sosem épp ember...

Hiperaktív kiskamasz. :'(

Valószínű ma még bocsánatot kér ahogy máskor is szokott.


2015. okt. 4. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

Csak hiperaktivitás a diagnózisa? Mert ez nem indokolná ezt a viselkedést önmagában! Én is hiperaktív voltam, de ha anyámmal így beszéltem volna, kaptam volna két nagy átszállót...

Én biztosan haragudnék nagyon rá és- mivel a pofonnak nem vagyok híve- de bezavartam volna aszobájába és pár napig nagyon korlátozottan kommunikáltam volna vele. Érzenie kell, hogy így nem viselkedhet, ezt nem engedheti meg magának! Határok!

2015. okt. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Megéreztettem vele, persze még aznap rövidesen bocsánatomért esedezett.

Remélem képes tanulni a hibájából, így még sosem viselkedett, aznap egész nap tanulnia kellett, illetve akkor szállt el az önkontrollja mikor tanulás után végre a barátjával ment volna kerékpározni, de addigra már a barátja elküldte, mert talált mást játszani.

Persze a barát is másnap jött mintha mi se tötént volna.

2015. okt. 6. 12:05
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Én komolyan mondtam, hogy nem tárgyalnék vele pár napig, csak a szükségeseket! Nem lehet mindent egy bocsánattal elintézni! Érezze, hogy ennek súlya volt, amit csinált!
2015. okt. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
71%

Mindenképp kell valami, amivel levezeti a feszültséget!

Sport, esetleg keleti harc művészet.

A sógorom szintúgy verekedős hiperaktív kamasz volt.

Az aikido segített sokat. De ott van még a ninjutsu, karate, Kung fu.

Egy jó sensei megtaníthatja a megfelelő önkontrollra, tiszteletre, türelemre!

Emellett egy erős, határozott, tiszteletreméltó férfiképet kap.

2015. okt. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!