Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tényleg hentesek a körzeti...

Tényleg hentesek a körzeti fogorvosok vagy menjek nyugodtan oda?

Figyelt kérdés
Sokat költöttem már az elmúlt hónapokban fogorvosra. Gyökérkezelés + tömés egy fognál és egy másik fogam tömése összesen 150 ezer forint volt. A gond az, hogy a fogam, amit csak tömtek érzékeny a hidegre, melegre, szóval lehet azt is gyökérkezelni kéne, mondta is a fogorvos, hogy kitisztította, de lehet gyökérkezelni kell majd, mert elég nagy volt ott a lyuk. A gond az, hogy kb. 100 ezer lenne az is gyökérkezelés+tömés és arra gondoltam, hogy inkább mennék a körzeti fogorvoshoz, ott is több orvos van és van egy férfi, akiről pozitív értékeléseket találtam neten. 32 értékelésből 4,96-os az értékelés 5-ös skálán, aki meg 4-est adott neki, ő kommentet nem írt hozzá. Ez az orvos magánba is rendel egyébként. A borbélyom azt mondta, hogy szerinte viszont a körzeti fogorvosok olyanok, hogy nem bajlódnak annyit egy foggal, mert nem fizetek neki, hanem kihúzzák ezért hamarabb, ahelyett, hogy megmentenék. Viszont akkor inkább a magán fogászat, mert a fogpótlás az még drágább a gyökérkezelésnél. Anyám szerint ugyanakkor (aki TB ügyintéző volt), ugyanúgy fizetve van a gyökérkezelés a körzeti orvosnak is, csak nem én fizetem, hanem a TB. Kinek van igaza? De akkor miért inkább a magán fogászatot preferálják az emberek?

márc. 21. 10:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
10 lényegtelen, mert az sem általános, hogy magánrendelőkben lenne.
márc. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Akkor honnan lehet tudni hogy van vagy nincs?
márc. 21. 16:07
 13/16 anonim ***** válasza:
Meg kell kérdezni.
márc. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Konkrétan azt kell megkérdezni, hogy mikroszkóppal rendelkeznek-e, ebből tudni fogják?
márc. 21. 16:40
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha mikroszkópos gyökérkezelést szeretnél, akkor igen. De, hogy azt ingyen a pesti Konzerváló Klinikán kívül hol csinálják meg neked, arról fogalmam sincs. Lehet ott is kérnek érte pénzt, tőlem nem kértek.
márc. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Netes értékelésre nem adok! Magán fogorvosoknál és nőgyógyászoknál is voltam már netes agyondícsérés miatt, hát a legnagyobb barbárok voltak!

Egy ismerős körzetihez jártam kb 20 évig, semmi gondom nem volt vele, csak volt, hogy mesélte depisen, hogy milyen szr hogy őket nem támogatják rendesen így nem tud a legjobb anyagokkal és eszközökkel dolgozni

márc. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!