Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Rossz állapotban van a papíral...

Rossz állapotban van a papíralapú TAJ-kártyám, hol tudom cseréltetni és mennyibe fog ez nekem kerülni?

Figyelt kérdés
Konkrétan "rongyossá használtam" és már nem nagyon merem ide-oda hurcolászni... Esetleg lamináltassam és "mentsem, ami menthető"? Lehet az olcsóbb lenne...
2010. okt. 26. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:

A területileg illetékes OEP-hez menj be, kicserélik neked. Kb. 1500-2000 Ft-ba kerül.

Ha megkapod az újat, azt lamináltasd, esetleg másold le és csak a másolatot hord magaddal. Nem kell, hogy az eredeti legyen mindig nálad.

2010. okt. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teve utcában vagy ha nem budapesti vagy akkor a megyei kirendeltségeken ingyen cserélik lamináltra, én kb 2 perc várakozási idő után kerültem sorra a Teve utcában, az ügyintézés is ennyi ideig tartott.
2010. okt. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is ingyen csináltattam a területileg illetékes OEP-nél.
2010. okt. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fölösleges. Megjegyzed a taj-számod, aztán bediktálod mindig.

A gép úgyis kidobja mi újság, ergo felesleges és hülyeség is az a fecni.

Ezért kiszórni évente milliókat!

2010. okt. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lamináltattam a régit... Elég tűrhető állapotban van most. :-) De köszönöm a segítséget! :-)
2010. okt. 27. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!