Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Iskolaorvosnál meztelenül...

Iskolaorvosnál meztelenül vizsgálnak? fiúknál megnéznek-e a fityma?

Figyelt kérdés
#vizsgálat #meztelen #orvos #vetkőzés #meztelenség #kellemetlenség #szégyenérzet #iskolaorvos
ápr. 4. 23:53
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
88%
Nekem általános suliban nemtörődöm dokim volt, soha nem volt rendes szűrés. Aztán gimiben az első hetekben mennünk kellett, kérték, hogy kettesével vetkőzzünk alsógatyára. Meglepődtem, a többieknek viszont természetes volt, hát levetkőztem én is, csak a boxer maradt rajtunk. Bemegyünk, míg egyikünknek a védőnő végzi a hallás, látás, vérnyomás, magasság és súly mérését, addig másikunkat az orvos meghallgat, lépegetni, hajolgatni kell a gerinc és a lúdtalp miatt, majd ha mindketten végeztünk, egymás mellett állva le kell tolni térdig az alsógatyát, felhúzzuk magunknak a fitymát és megemeljük a zacsit. Azóta megszoktuk, és ha hiszitek ha nem, senki se ellenkezik a 14 fiúból az osztályban.
ápr. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
22%

21.

Mert, akinek fitymaszűkülete van azt kivégzik?

ápr. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
85%
Nem, eddig két osztálytársamnál találtak bajt a két év alatt, kaptak beutalót urológiára.
ápr. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
46%

23.

És? Nem halálos, nem lehet arra kötelezni, hogy levágassák. Az ilyen iskolaorvosi vizsgálatokon azt nézik, ami gyors, olcsó és könnyű megállapítani, ha van értelme, ha nincs. Így aztán megy a látás-magasság-fitymaszűkület triumvirátus, mintha nem tudná valaki, hogy rosszul lát-e, alacsony-e vagy magas, és hogy meghal-e a fitymájával. Eközben simán lehet 1000 komolyabb baja, amit az ilyen felszínes, előírt vizsgálatok miatt évtizedekig rejtve marad.

ápr. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
38%

24

Na végre... Pontosan!

ápr. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 Sz.Árpád válasza:
Nem, bennünket sosem vizsgáltak teljessen meztelenül. A fiuk gatyàban maradtak meg a lànyok is bugyiban. Fitymàt nem vizsgàltak.
ápr. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
88%
Nekünk pont ugyanúgy van mint a 21-es írta. Mi 17-en vagyunk fiúk, egyetlenegy ember nem csinált ebből hisztit max elröhögjük.És nálunk is volt nem egy ember akit letapadással meg szűkülettel kiszűrtek, sőt volt komolyabb dolog is.
ápr. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim válasza:
81%
Nálunk is hasonló a vizsgálat, mint ahogy a 21-es leírta. Nekünk is boxerig kell levetkőzni, és ketten megyünk be a vizsgálatra. Annyival másabb nálunk, hogy amikor végeztünk az alap dolgokkal, először az egyikünknek kell levennie a boxert és lefekedüni a vizsgáló ágyra, őt amíg lent vizsgálja az orvos addig a másikat kikérdezi a védőnő, utánna pedig helyet cserélünk. Nálunk sem szokott ezen senki problémázni, pár perc az egész.
ápr. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
20%

28

Ezt tutira nem engedtem volna, ez bőven több, mint iskolaorvosi kompetencia.

Szülőként is durva botrányt rendeznék.

ápr. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
60%
Pfú de idegesít ez a MAIAS nyápicogás, hogy a doki előtt nem akartok levetkőzni, meg "tagadd meg" meg stb. Az orvosnak az a munkája, hogy testet vizsgáljon. Az összes nyápicogót kötelezném egy régi vágású kényszersorozásra.
ápr. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!