Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Iskolaorvosnál meztelenül...

Iskolaorvosnál meztelenül vizsgálnak? fiúknál megnéznek-e a fityma?

Figyelt kérdés
#vizsgálat #meztelen #orvos #vetkőzés #meztelenség #kellemetlenség #szégyenérzet #iskolaorvos
ápr. 4. 23:53
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
60%
Olvasd még át párszor a jogszabályt, te agyoniskolázott.
ápr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
39%

41

Na tessék... csak nem tudsz kulturáltan érvelni.

Elég sok butaságot írtál, talán a lagnagyobbak:

Nem, nem az iskola kéri a vizsgálatot.

Ez nem alkalmassági, senkit sem fognak eltiltani az iskolából. (Talán a TBC az egyetlen, amivel igen. De még egy AIDS-es diákot sem tilanának ki a suliból. - Az más kérdés, hogy a szülők, tanárok, osztálytársak hogyan reagálnának.

A vizsgálat megtagadható, ez esetben az iskolaorvos ezt feljegyzi. Következménye nincs.

A puhányság nem azon múlik, hogy ki hogyan viszonyul egy általa nem kért vizsgálathoz.

(31, 33, 35, nem én voltam)

ápr. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
73%
Már csak röhögök rajtatok, életre halálra küzdötök a semmin. A jogszabályt nem én írtam, de minden benne van. Ennyi.
ápr. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!