Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tegnap este megharapott a...

Tegnap este megharapott a pasim, mostanra kicsit megdagadt és minden érintésre érzékeny. Hova menjek holnap orvoshoz vele?

Figyelt kérdés
Tegnap játékból megharapta az alkaromat belül, de kicsit erősre sikeredett. Picit meg van dagadva és rettenetesen fáj, ha hozzáér valami, meg minden kis nyomástól. Nincs belilulva, elszíneződve, nincsenek véraláfutások. Hova menjek ezzel orvoshoz? Baleseti jó lesz? Egyre jobban fáj. Félek, hogy elharapott a kezemben valamit.
2010. dec. 22. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem menyj be egy kórházba, mondd el a problémádat a recepciósnak és ő megmondja.egyébként nem edwárdnak hívják a pasid?
2010. dec. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem, nem Edwardnak hívják a pasim, és még csak nem is vámpír. :P

Amúgy köszönöm a választ. :)

2010. dec. 22. 20:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen a baleseti sebészetre. Nekem is volt hasonló és a doki röhögött, hogy hasonlít a kiskutyaharapásra. Nekem bedagadt és elsárgult, felvágták és kinyomták a gennyet. Jobbulást Neked!
2010. dec. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
El kell az orvoshoz menni, mert (most jön a megdöbbentő rész) az emberi harapás veszélyesebb, mint egy állaté (másabb a szájflórája). Nem véletlen, hogy már egy ilyen kicsi harapástól is begyulladt a helye.
2010. dec. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem itt az a kétdés h miért harapott meg??? xDDDDDD
2010. dec. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kérdés
2010. dec. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
először is nézd meg nem volt e veszett.
2010. dec. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!