Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » FELHÁBORÍTÓ! Mit lehet tenni?

FELHÁBORÍTÓ! Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Anyukám péntek óta kórházban fekszik,műtétre várva!Pajzsmirigyrákja van,minden nap azt mondják,hogy ne egyen,mert holnap műtik(de sose jön el az a nap!)
2011. febr. 16. 17:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Nyugtasd anyukádat. Mást nem igen tehetsz. Sajna.
2011. febr. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is felháborító, amit művelnek. Én a kórházigazgatóhoz fordulnék panasszal, mert ez embertelen. Ennyi erővel akkor már nem eszik szerencsétlen anyukád egyik nap sem, mert hátha műtét... Ki kell kötniük egy napot, hogy mikor, ilyen nincs, amit csinálnak. Ha nem oldják meg, mindenképp szólj valami vezetőnek, hogy nézzen rá a dolgokra, hogy mi folyik.
2011. febr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
vicc ami ebben az országban folyik...
2011. febr. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Arra senki nem gondol hogy nem szórakozásból csinálják ezt? Az orvos nem betegedhet le pld?
2011. febr. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Minden kórházban kell, hogy legyen ún. betegjogi képviselő. Neki el lehet panaszolni a történteket és feltétlenül beszélj a kórházigazgatóval is, ne hagyd magad lerázni! Ha a szép szóból nem ért, nyisd nagyra a szád, ilyen esetekben csak ez használ!
2011. febr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy érdemes összebalhézni a kezelőorvosokkal. Különösen műtét előtt. Az "ő kezükben " van az édesanyád.
2011. febr. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szólj az orvosának, hogy a betegjogi képviselőhöz fordulsz.

Velem cT előtt csinálták ezt...majd átvitettek egy másik kórházba uh-t akkor amikor már senki nem volt ott... este 10re értem vissza a kórterembe úgy hogy egy cső lógott ki a hátamból...én akkor borultam ki.

2011. febr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen az orvos betegszik le. Vannak sürgős esetek, életmentő műtétek amiket azonnal végre kell hajtani. Az ilyenek miatt csúszhat több napot egy műtét.

Van egy sorrend amit mérlegelnie kell az orvosnak: "Van egy gázolt nő akit azonnal meg kell műtenem, különben meghal. Viszont lenne egy pajzsmirigy rák műtétem is, reggel pedig behoztak egy vakbeles beteget aki nem várhat, mert nagy az esélye, hogy perforál a vakbele. A pajzsmirigyrák nem lesz súlyosabb pár nap alatt, remélem holnap lesz időm megműteni"

Remélem érted mire gondolok. Szomorú amit anyukáddal csinálnak, de hidd el, erről nem ők tehetnek. Nem jó kedvükben csinálják ezt hiszen ők is arra számítanak, hogy minnél előbb meg tudják műteni.

Egyszerűen csak rohadt kevés az orvos az országban.

2011. febr. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szerintem is felháborító! Egy daganatos betegnek nem adni enni ez nonszensz.Vagy betegjogi képviselőhöz, igazgatóhoz fordulsz,vagy ha van rá lehetőség egy másik kórházba vinni az anyukádat,de nem tudni,hogy ez a műtét,és az utókezelés szempontjából hasznos lenne.

Tudom min mentek keresztül,az én szegény apukámmal is ezt csinálták egy vidéki kórházban.3-szor vették le a csontvelőt,mire meg is nézték.2hét alatt semilyen kezelést nem kapott,de még vért sem,emiatt nagyon lecsökkent a sejtszáma.Egyébként pedig sejtették,hogy vérrákos,de nem sietették a dolgokat.Ezután átvittük egy megyei kórház haematológiai osztályára,ahol ezt a főorvos megtudta,és nem mondom miket mondott az első kórházra.

No comment.....

2011. febr. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 tetris ***** válasza:

Ilyesmi mondjuk Svácjban biztos nem történne meg.

Péntek óta hitegetik édesanyádat, és még mindig nem operálták meg. Mégis hány fontosabb eset lesz még? Talán még jövőre is ott fog feküdni?

Melyik kórház ez?

2011. febr. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!