Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehetne tenni? Nagyon...

Mit lehetne tenni? Nagyon felháborító, próbáltam már keresni az ebrendeletet is de nem találom sehol sem!

Figyelt kérdés
Nyíregyházi vagyok,és 1 kijelölt kutyasétáltató van 3méter széles,szenyvízelvezető mellett megy (1méterre).mostanág elszaporodtak a bejelentések (gondolom,öregek,lakók miatt) így már több embert megbüntettek a környékünkön,egyre gyakrabban jönnek a közteresek,de ami nálam kiverte a biztosítékot hogy A KIJELÖLT KUTYASÉTÁLTATÓBA BÜNTETTEK MEG MA 30ezer ftra egy kutyást,MERT EL VOLT ENGEDVE A KUTYA! na kérdem én ha ott nem lehet elengedni akkor hol máshol??? ezek szerint a kutya pisi kaki és vissza a házba??erre van?? mélységesen felháborít ez! leheten ezen változtatni???
2009. jún. 24. 22:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ. Zárt kutyasétáltatóban el lehet engedve a kutya, de vannak olyan helyek ahol nincs lezárva a sétáltató, ott a rendelet szerint valóban nem lehet elengedni, ahogy írják biztonsági okokból (pl. ne szaladjon ki a kutya, mert akkor másra veszélyes lehet). Szóval ha zárt akkor nem jogos a bünti, de ha nyitott, akkor jogosa rendelet szerint.
2009. jún. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

mivel a rendeletek nyilvánosak fent kell hogy legyenek a város honlapján!


Amennyiben benne van hogy a futtató területén is csak pórázzal lehet kutyát vezetni akkor nem tehetsz semmi, ha nincsen benne akkor el lehet menni a helyi jegyzőhöz, mondjuk a fogadóóráján.

2009. jún. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!