Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » FELHÁBORÍTÓ! Mit lehet tenni?

FELHÁBORÍTÓ! Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Anyukám péntek óta kórházban fekszik,műtétre várva!Pajzsmirigyrákja van,minden nap azt mondják,hogy ne egyen,mert holnap műtik(de sose jön el az a nap!)
2011. febr. 16. 17:32
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Bajcsy kórházról van szó.Persze,az ember 1x-2x megérti hogy van fontosabb beteg(vesét hoztak,azonnal berakták a betegnek).De minde nap hoznak új vesét?Mert mindig ez a kifogás.A tv-ben én mindig azt hallom,hogy 600ember vár szervátültetésre.Érdekes,a Bajcsyban meg mindennap van?Ott rontottuk el,hogy ismerős orvos(barát)tett be minket,és a férjem bement volna már balhézni,de anyukámat azonnal kitették volna.Pedig a férjem ügyvéd.Szívem szerint(és már le is tárgyaltam az orvossal)átvinném a Telkibe,de anyu már nem akar menni,mert ebben az orvosban bízik.Sajnos nem tudok mit tenni,megértem.De egyszerűen felháborítónak tartom,a magyar egészségügyet.Nekem egy orvos se tartsa többet a markát!Tőlem egy forintot sem fognak kapni!
2011. febr. 16. 18:51
 12/17 anonim ***** válasza:

Hát, igazából a héten tényleg kapott (biztos forrásból) legalább 3 ember vesét.

Egyébként a Bajcsy ellen nemrég indult fegyelmi, és nemsoká leváltják a vezetőséget, szóval nem éppen a legjobb kórházat fogtátok ki.

2011. febr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
...és szerinted,hol nincs probléma...?
2011. febr. 16. 19:48
 14/17 anonim ***** válasza:

Mindenhol van probléma csak nem mindegy, hogy mennyi.

Egyik kórházról sem lehet elmondani, hogy összességében jó vagy kiváló lenne, de egyes kórházak egyek osztályaira igenis öröm bejárni.

Csak tudni kell, hogy hova kell menni.

Szerintem nézz utána ha máshol nem egy országos listán amiket minden évben elkészítenek, hogy hol a legjobb a sebészet vagy az onkológia és oda menjetek át.

Én gyerekápoló vagyok (még tanulok), úgyhogy sajnos felnőtt osztályokkal kapcsolatban nem tudok tanácsod adni, hogy hova érdemes menni.

Sok erőt és kitartást!

2011. febr. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.A Szent Imre kórházról van véleményed?Csak mert én oda tartozom.
2011. febr. 16. 20:20
 16/17 anonim ***** válasza:

A Szent Imre egy kiváló kórház, nagyon jók a körülmények és színvonalas az ellátás.

Viszont mint ahogyan mondtam sehol sincsen az, hogy minden tökéletes lenne.

Nekem is vannak rossz tapasztalataim, de én inkább csak a sürgősségit jártam meg, illetve nagypapámmal kapcsolatban vannak borzalmas tapasztalataim.

Viszont van barátnőm aki a gyakorlatát a Szent Imre sebészetén töltötte és azt mondta (egyébként pont ma), hogy nagyon jó és nagyon szerette. Engem is kezelt onnan 2 orvos is és nekem is jó tapasztalataim vannak.

Szerintem érdemes bepróbálkozni.

2011. febr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Értem.Köszi.
2011. febr. 16. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!