Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tompan hallok a jobb fulemre...

Tompan hallok a jobb fulemre (? reszletek lenn)

Figyelt kérdés
2-3 hete arra ebredtem hogy nem hallok rendesen es van zsibbadva a fulem(valoszinuleg gyulladasom olt mert fajt is).nagyon megijedtem aztan egyre jobb lett de azota semmit se valtozik kicsit tompan hallok de ha meghuzom es ugy tartom ugy hallok mint regen.par napja nagyon idegesitett a dolog megekretem az apumat hogy nezzen bele a fulembe azt mondta sok fulzsirt lat,probaltuk kiszedni palcaval de ovatosan bantam vele mert nyaron egyszer tul meszire dugtam be es elment a hallasom de azutan a uhany alatt kimostam es jo lett ez az utobbi azert fontos mert arra jutottam ogy kikene mosatni csak felek h beszakad a dobhartyam pedig mar mostak egyszer,valakinek mar volt ilyen panasza?kerlek segitsetek a masik hogy angliaba elek 6 honapja es itt nem tudom hogy csinaljak 15/L
2011. márc. 4. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Szakorvos /orr-füll-gégész/ fájdalom mentesen kimossa úgy, hogy nem kerül veszélybe a dobhártyád. Ingyenes!
2011. márc. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszi a gyors valaszt de tenyleg felek a nyari fultisztitos eset ota :( es nem tudom hogy itt angliaban hogyan csinaljak :(
2011. márc. 4. 19:59
 3/5 anonim ***** válasza:

én elég sűrűn jűrok igy :/ főleg meg amikor rámegy a fülemre a nátha. nem hallok semmit. :S

füll or gégészet. :) tényleg fájdalom mentesen megcsinálják.. :D

14/L

2011. márc. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem 2 hónapja volt begyulladva, ráment a nátha. Most 12 éves vagyok és én mindentől ami orvos vagy ahhoz kapcsolódó be vagyok tojva. De kimosták, ingyen. És én minden orvosi cuccból nagy valamit csinálok hogy így fájt + úgy fájt. De mikor kimosták az enyémet tényleg nem fájt. ;)

De van egy olyan érzésem, hogy megint rám férne.

2011. márc. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi a te valaszod is,en is nagyon felek toluk amikor eloszor mostak 13 voltam potyogott a konnyem mert feltem hogy felszurjak vagy valami mert a nagy fecskendo mellett amivel mostak sok kis tu volt :) egyb az a masik baj hogy ma mar meg rosszabb lett es csak hetfon tudok elmenni
2011. márc. 5. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!