Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik a (leg) jobb, legstrapa...

Melyik a (leg) jobb, legstrapabíróbb laptop fajta? Milyet érdemes venni? (Részletek alább)

Figyelt kérdés

Van egy 5 éves Acer TravelMate 2413LMi-m, de végig az 5 év alatt elég ramaty volt, hamar lelassul, bemelegszik, gondolkodik, nem bírja vinni az egyszerű cuccokat sem, jó párszor volt kipofozáson, utána 2-3 hónapig jó volt, aztán megint kezdte, most meg már letört teljesen a teteje is, pedig mindig vigyáztam rá. Ilyet még egyszer nem vennék, az biztos!


Kérdés, melyik az a fajta, mi a márkaneve, amelyik ennél sokkal jobb minőségű? Melyiket, milyet érdemes venni (nem a memókapacitására és egyebeire gondolok)?

Kinek milyen tapasztalata van a hány éves laptop-jával kapcsolatban? Légyszi írjátok le, segítsetek választani!


Fontos, hogy 100 eFt körül tudok csak rá költeni, sajnos azt is alig, nincs manink (annak is az árát vissza kell fizetnem hamar, mert kölcsön lenne), viszont a mostanit már nem fogom tudni sokáig használni, mert semmi nem tartja a tetejét, a monitorját. Szóval ne írjatok eget verő árú masinát, ami több százezer ft, meg olyat, hogy "jó gépet csak x összegért kapsz" stb., mert nem ez érdekel!

Köszi.


2011. aug. 30. 18:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ez hogy tetszik? Jó fajta:

[link]

2011. aug. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A legfontosabb, soha ne vegyél olyan laptopot amire csak 1-2 év garit adnak. A 3 év garis laptop a legjobb választás. Mindenképpen a Sandy Bridge architektúra köré épülő processzorral szerelt laptopot ajánlom.Csak egy jó tanács.
2011. szept. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ezt olyan tudná megmondani, aki huzamosabb ideig egyszerre sok márkát is használt, ilyen viszont nem nagyon van. Azt tudom, hogy az MSI-m elég jól bírta a strapát, a Toshiba viszont nagyon sérülékeny. Szerintem ezt úgy tudod a legjobban leszűrni, ha megnézed fórumokon, hogy melyiket szidják a legkevésbé.
2011. szept. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

100e HUFért ne várj sokat. Az első gépnél gyanús, hogy ennyire olcsó. Mégis miért?

Nem tudom mit csináltál a géppel, hogy ha letört a teteje is. Mitől? Vagy nagyon gagyit vettél vagy csak nem vigyáztál rá annyira.

2011. szept. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
100-ért tök jó laptopot lehet venni. Nézz meg egy Tescos, vagy Auchan-ös újságot, mindíg van benne valami jó akció. Egyébként a Dell és a HP nagy jó márka.
2011. szept. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
Gratulálok. Az meg is érdemli aki a Tuskóban meg az Auchanban veszi a gépet. Oda viszik a legszarabbakat.
2011. szept. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Annak a kekeckedőnek... :

Nem csináltam semmit a géppel, mindig nagyon vigyáztam rá!!! Egyszerűen elhasználódott, elfáradt az anyaga, s a teteje a felhajtókájánál, ahol rögzítve van, felrepedt, aztán le is tört idővel.

Nem tudom, mennyit időt kéne bírnia egy laptopnak, így azt sem tudom megítélni, ez a kérdésemnél leírt fajta mennyire volt "gagyi" (egyébként szaküzletben vettem).

Amúgy meg, ha rákeresel a neten, rengeteg hasonlóról láthatsz fotót, hogy másoknak is ugyanígy letört a teteje...


Így engem azok válasza érdekelne a leginkább, akik már legalább 5 éve használják a gépüket és meg vannak vele elégedve!!! Légyszi ők írjanak, hogy milyen gépet használnak! (És hogy mondjuk milyen progikat, ill. vírusírtót, mert ezek is leterhelik a memóriát.)

2011. szept. 5. 13:01
 8/13 anonim ***** válasza:

PowerBook és MacBook pro 7 és 5 évesek. Vírusirtót nem használok.

Egy gép élettartamát tükrözi az ára is. A dell általában jó, de ott nem tudom, hogy az olcsó modellek mit tudnak.

a kekeckedő. :)

2011. szept. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
és persze az ibm csúnyák (szerintem) de atomal sem lehet elpusztítani őket. Meg is kérik az árát.
2011. szept. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Albacomp,6-7 éves. Aksija mára már sajnos nem valami használatos, kemény 10 percig bírom vele, de a számítógéppel másegyéb baj nincsen.
2012. márc. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!