Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fájni fog az oltás? Holnap kapunk

Fájni fog az oltás? Holnap kapunk

Figyelt kérdés

holnap kapunk oltást és félek mert utoljára 8 éves koromban kaptam,és akkor fájt amúgy 12 éves vagyok.

mire gondoljak?


2011. máj. 5. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog fájni, kicsit szúr, de kb 2 másodperc az egész. Ha izomba adják akkor az, lehet hogy lesz ilyen izom láz szerű érzésed másnap, de kb ennyi!

Erre gondolj:

Sokkal inkább egy oltás mint egy komoly betegség!

Nyugi!

2011. máj. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi
2011. máj. 5. 19:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Picit szúr/csíp amikor beszúrják a tűt, aztán egy kis feszítő érzés, amikor az oltóanyagot beadja.


Egy pillanat az egész, és el is felejted. :) Nem fáj.

2011. máj. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

kösi!

máma megkaptam és télleg nem fájt viszont olyan rosszul lettem az ikolába hogy a nánárnő lefektetett és ott nyomkodta a fejem! és ketszer is most mikor hazajöttem egyből lefeküdtem és már jobban vagyok csak nagyon fáj a kezem tudom mozgatni de felfele nem és valamikor nagyon fáj!

ja és nagyon vérzett is nekem a többieknek nem!

és ettől is megijedtem! devecseri vagyok és adományból a méhnyakrákelleni oltást kaptuk de az jó is mert amúgíis nagyon sokba kerül!!!

2011. máj. 6. 18:13
 5/5 A kérdező kommentje:
bocs a helyesírásokért siettem!
2011. máj. 6. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!