Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Holnap vinném H1N1 oltásra...

Holnap vinném H1N1 oltásra 1,5 éves gyerkőcömet. Oltás utáni tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Azt szeretném tudni hogy valakinek belázasodott-e a babája vagy volt-e valami más tünete.3 nagyobb gyerkőcöm már megkapta ,semmi gond nem volt.
2009. dec. 10. 21:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Személyes tapasztalatot nem tudok mondani,de ma a házon kívűl c. műsor a H1N1 elleni oltással foglalkozik.Szerintem érdemes lesz megnézni.
2009. dec. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%

Hát, hogy mennyire érdemes... Egyértelmű, hogy mi volt a forgatás célja, nem elfogulatlan műsor. :S

Én nem oltattam be a gyerekeimet, de van olyan ismerősöm, aki igen, és láz lett a vége.

2009. dec. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

nálunk a családban mindenki kapott 8 felnőtt és 2 gyerek

Senkinek nem lett semmi baja

2009. dec. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az osztályban ma oltattak, és 8-ból egynek teljesen bedagadt a karja. Valószínűleg allergiás volt. Illetve eddig 4 lázas esetről tudok a közvetlen környezetemből és 10ről anyukám munkahelyén. De igazából ezek még mindig csak elenyésző mennyiségek azokhoz képest, akiknek meg semmi bajuk nem lett.
2009. dec. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Mi a jövőhéten visszük el a 6 és 8 éves gyerkőcöket.Ez teljesen ember függő.Ami másnak láz az a te gyermekednél lehet,hogy semmi.Vagy fordítva.De úgy gondolom tök mindegy hogy döntünk egyik sem jó.Ha nem oltassuk be őket és elkapják lehet kórházban kötnek ki lélegeztető gépre kapcsolva.Ha beoltatjuk lehet évek múlva jön valamilyen mellékhatás ami ugyancsak komoly lesz.

Szóval döntsön az ember okosan nem?

2009. dec. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!A műsort megnézem.Igazából az érdekelne hogy 1-1,5éves gyerekek hogy reagáltak az oltásra.A nagyobb gyerekeim már megkapták még csak hőemelkedésük sem lett.Több felnőtt ismerősöm is beadatta magának és nagyobb gyerekeiknek is,de olyan akinek ilyen pici gyerkőce van olyan nincs az ismerőseim között.Holnap én magam is beoltatom.
2009. dec. 10. 21:47
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

16hónapos babámnak, nem volt láza, nyűgősség se.semmi.

érdekes, hogy csak "hallottam valakinél "esetek lesznek lázasak.ha érted mire gondolok.

2009. dec. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
21.42-nek.Hát igen.Igazából ami engem is idegesít az az hogy teljesen ránk hárítják a felelősséget.Ami persze egyrészről jó mert szabadon dönthetünk/ha kötelezővé tették volna tuti hogy az ellen is tiltakoznánk/másrészről mivel nem vagyunk orvosok ,és nem értünk hozzá így csak azt tesszük amit a legjobbnak gondolunk.Ott a dilemma hogy ha nem oltatsz és lesz valami nagyobb baja a gyereknek soha nem bocsátod meg magadnak,de ha oltatsz és attól lesz valami baja akkor meg azt nem fogod tudni megbocsátani.Hát én oltatok és nagyon -nagyon bízom benne hogy jól döntöttem.
2009. dec. 10. 21:55
 9/25 A kérdező kommentje:
21.47-es.Köszönöm a válaszod!Ez eddig nekem fel sem tűnt!És milyen igazad van!
2009. dec. 10. 21:57
 10/25 anonim ***** válasza:
67%
Nem igaz, hogy csak a hallottam valakiről eseteknél lesznek lázasak! A barátom két hete oltatta be magát, azóta beteg, és több barátunk pedig szintén lázas beteg lett.
2009. dec. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!