Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyibe kerül a tüdőszűrő...

Mennyibe kerül a tüdőszűrő vizsgálat mostanában?

Figyelt kérdés
Ma vettek fel egy új munkahelyre, és kell tüdőszűrő papír is. Azt mondták, hogy az illetékes kerületben (ahol a munkahely is van) meg kell,hogy csinálják,ha már megkötöttük a szerződést. Kell így is fizetni érte?
2011. júl. 1. 09:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nekem a meló a VIII. kerületben van, egyébként a 9-ben lakom, és a 19.kerületi sztk van a legközelebb,mindig oda szoktam menni, szemészetre, stb. mindig elláttak eddig, pedig nem vagyok átjelentkezve pestre...nem tudom, a tüdőszűrőt is megcsinálják e...
2011. júl. 1. 10:19
 12/14 anonim ***** válasza:
Most voltam pár napja.Tb-d van akkor sincs ingyen mindig.Tényleg csak 40 év felett van ingyen.Elképzelhető hogyha melohely küld el akkor is,azt nem tudom.Más esetekben 850 forint,legalábbis itt Baranyában.
2011. júl. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mivel a munkakörödhöz szükséges a szűrés, így azt elvileg a munkáltatódnak kellene fizetnie a munkaköri alkalmassági vizsgálattal együtt (amire gondolom már elküldött)? Ehhez ragaszkodj ha lehet!
2011. júl. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 hofburg válasza:
Nálunk Kiskunfélegyházán 40 év alatt brutális drága 1650FT!!!
2013. febr. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!