Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Székesfehérváron, Sziget...

Székesfehérváron, Sziget utcában meddig tart egy 4d-s ultrahang vizsgálat? Úgy tudom fél óránként adnak időpontot, tehát akkor max. Fél óra lehet? Volt ott valaki mostanában?

Figyelt kérdés
2009. szept. 4. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerősömnek 15 perc volt:(

Én a kórházban voltam és 28 perces a dvd-m.

(bár 4 hónapja szültem, azóta nem tudom...)

2009. szept. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én utoljára 2004-ben voltam a Sziget utcában 4D-s UHG-n, akkor fél óra volt 7.000ft. Állítólag azóta 10.000ft, és csak 15 perc. :S A kórházban hol csinálnak 4D-s UHG-t? És mennyibe kerűl?
2009. szept. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne ide menj, ha teheted, nem hallani jókat! Ha időpontot kérsz, semmiképp nem menj a Deákhoz, mert pl. a barátnőméknél végig telefonált, épp a tenisz edzését egyeztette le... Kérdezni sem nagyon lehet, mert az volt a válasz, hogy: ...hát nem látja??? Na mindegy, annyi még, hogy ott van a Bácskai doki is, ő rendes viszont!
2009. szept. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok. A Deák nálam is elég bunkó volt, azt mondta, hogy beteg lesz a kislányom, mert hosszú volt a combja. ( aztán kiderült szülésnél, hogy szép hosszú combu leányzó, egészségesen született )Aztán azzal is íjesztgetett, hogy koraszülött lesz, mert már befészkelte magát. Majd a fotelágy amin feküdtem beszakadt alattam, mert mondta, hogy csússzak lejjebb. Bele estem az ágyba, majd nevetve mondta a férjemnek, hogy szedjen ki belőle. Egyáltalán nem volt vicces a szitu, arra nem volt képes, hogy segítsen felűlni. :S Elég bunkó a stílusa, és nagyon pénzéhes!!!!! A Bácskai doki tényleg jó orvos. :)
2009. szept. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megint 2 válaszoló vok. Ami lemaradt, hogy a kislányom nem lett koraszülött, a 41. hét végén beindították a szülést, mert nem akart kibújni a kisasszony. :)
2009. szept. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én utoljára 2 hónapja voltam itt.

13 perc a dvd, amiből 3 perc a 4 dimenziós rész! Semmi baja nem volt a babának, a doki mégis rákattant a szívére, és azt nézegette 2 d-ben. Tiszta ideges voltam, mert nem ezért fizettem ki a 10ezret.


Előtte 2007ben voltam, 10 perc a dvd felvétel, de ott 8 perc 4 dimenzió belőle...

2009. szept. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.A szülészet épületében a fsz-i ambulancián van.Szép nagy a kivetítő monitor is.Mint írtam én 4 hónapja szültem, én 10 ezret fizettem (de mint ha azóta egy-két ezret drágult volna.)

Én különben azt csináltam, hogy bejelentkeztem egy napra a Bácskaihoz is meg a kórházba is.Délelőtt felhívtam a kórházat ki lesz a 4D-n, mondták hogy a Csetényi doktor, aki elég jó ultrahangos így a kórházi időpontra mentem a másikat meg gyorsan lemondtam.

2009. szept. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát mi a Sziget utcában voltunk, 17 perc volt maga a dvd az igaz Deák doki volt, de alaposan megnézte, nem foglalkozott mással,megfelelő részeknél kimerevítette, mutogatta és magyarázott nekünk.

És még a kisfiammal is rendes volt, aki ott üldögélt a háttérben (17 hónaposan).:)

Lehet csak jó napja volt? :)

2009. szept. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!