Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Apám nem hajlandó orvoshoz...

Apám nem hajlandó orvoshoz menni, pedig szerintem elfertőződött a lába, hogy és milyen orvost hívhatok házhoz? Kit? Nagyon sűrgős lenne!

Figyelt kérdés

nem kérek kommenteket,hogy ki a hülye, meg hogy hogy győzhetném meg, mert nem lehet és kész.

abban segítsetek kérlek,hogy ne tegye tönkre a saját és a család életét azzal,hogy hagyja elrohadni a saját lábait.

mindkettő lábán alul piros "vérpöttyök" vannak a bőre alatt, ami egyre rondább és egybefüggőbb. valószínűleg fertőzés, de amúgy is sok gondja volt a lábával már.



milyen orvosi ügyeletet lehet házhoz hívni? kit kell felkeresni???



nagyon fontos, köszi a segítséget!!


2011. aug. 7. 22:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
jaj már látom, tényleg elég csúnya.:S
2011. aug. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

megkérdeztem és nem azt a gyógyszert szedi, elolvastam a gyógyszere mellékhatásait és nem szerepel köztük még hasonló sem...

azt hiszem marad a háziorvos?

de mit tudna tenni, az a nagy kérdés.. :(

2011. aug. 7. 22:50
 13/14 anonim ***** válasza:

Azt fogja tenni, amit leírtam. Beutalót kap apud, amire nem lehet kötelezni, hogy elmenjen.

Azt viszont megtehetnéd, hogy holnap kihívod a dokit, úgy intézed, hogy te nyiss ajtót, és ameddig bekíséred apudhoz, gyorsan elmondod az orvosnak, hogy mi a helyzet, hogy nem akar vizsgálatokra menni. Kérd meg, hogy mint orvos beszéljen a fejével, akár ijesszen is rá egy picit, de menjen és kezeltesse magát.

2011. aug. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, reménykedek a legjobbakban, orvosnál van!!! :)
2011. aug. 10. 13:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!