Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mitől lehet hasmenésem? (lent)

Mitől lehet hasmenésem? (lent)

Figyelt kérdés
Még vasárnap ebéd után elkezdet csikarni a hasam, majd erre fél órára rá wc-znem is kellett, egy kicsit hasmenésem volt, de még aznap elmúlt! Aztán hétfőn és kedden megfigyeltem, hogy miután étkeztem utána egy fél óráig csikart a hasam, de aztán elmúlt, nem történt semmi. Ma reggel, amikor felkeltem éhes lettem, ettem egy kis karamellás pattogatott kukoricát, majd evés közben álmos lettem és visszafeküdtem aludni egy kicsit. De nem aludtam el, mert megint rámtört a hascsikarás, de most hangosabb volt, mint az elmúlt napokban, majd negyedóra múlva elmentem wc-re, és akkor már elég erős hasmenésem volt. Ez volt körülbelül 9:30-kor, volt de még most is érzem, hogy csikar a hasam! Azóta nem voltam wc-n. Ha nem eszek semmit sem, akkor lehet, hogy a bélflórák helyreálnak magától? Mert szombaton sokat ettem, mert vendégségben voltunk, és finom ételek voltak, és lehet, hogy attól csökkentek le a bélflórák száma! Vagy ha nem ettől van, akkor valami vírus, de egyenlőre nem akarok sem gyógyszert szedn, sem széntabit, hátha valami vírus, mert akkor annak ki kell jönnie, nem? Vagy más tippek? Mitől mehet mág a hsam? Mivel kezeljem? Köszönöm szépen előre is a válaszokat! 17éves vagyok
2011. aug. 24. 10:21
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
*cseresznyés
2011. aug. 24. 11:07
 12/12 anonim válasza:

Ma 11:01-es és kérdező!!!


A normaflore nem antibiotikum! Bármivel beveheted! Probiotikum van benne, ami olyan, mint a joghurokban. A bélflóra egyensúlyát állítja vissza!

2011. aug. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!