Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foginyen gennyes fisztula...

Foginyen gennyes fisztula nyilás volt lehet ebből későbbiekben probléma? (többi lent)

Figyelt kérdés
kb. fél évig volt rajta addig halogattam mindig megtelt majd kifakadtt . Kis göb szerüség volt neten utána néztem és a foggyökér gyuladása miatt volt elmentem az orvoshoz aki azt mondta nem tud vele mit tenni gyökércsucs rezekciót kel végezni, a szájsebészeten. Elmentem egy másik dokihoz aki az előzetes röngen felvételről megálapitotta hogy el van halva az ideg a fogban és ez miatt van a gyuladás gyökérkezelte a fogat utánna jött a december megbetegettem mandula gyuladásom lett szedttem antibiotikumokat több fajtát és még inyegciót is mert nem akart elmulni.. közben ez a kis göm szinte teljesen eltüntt amikor abbahagytam az antibiotikumot akkor lassan visszajött de már nem olyan mintt volt kisebb és nem gennyezik csak ott van az inyemen egy kis kemény formájában és a fogam kicsit érzékeny nyomásra ütögetésre . kérdésem a köv.: ilyen hosszan fent álló gyuladás miatt ráterjedhet a szívizomre és szívizom gyuladást okozhat vagy más bajt az ha sokáig van batériumos fertőzés a szervezeteben?
2011. máj. 19. 11:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Látom senki nem válaszolt, igazából én se tudok okosat mondani azon kívül, hogy nekem is ugyan ez a bajom, annyi különbséggel,hogy én most megyek dokihoz. Kamasz koromban rettentően megszadizott a fogdoki, ami miatt rettegek mindegyiktől, viszont most begyulladt a teljes felső állkapcsom, holnap megyek a kínzószékbe. Megkérdezem a dokit, hogy mit mond, meg leírom! Üdv! A.
2011. máj. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!